in

Rice purity test nedir?

Rice purity test nedir sorusu arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor.Sosyal medyada paylaşılan gönderi sonrasında büyük ilgi uyandıran ve dikkatleri çeken Rice purity test nedir? Rice Purity test ne demek? Rice Purtiy test nerede ve niçin yapılıyor? İşte, merak edilen test ve hakkında detaylı bilgiler…

Birçok anket sitesinde veya sosyal medya platformlarındaki sayfalarda yayınlanarak vatandaşların ilgisini çeken rice purity test nedir? Arama motorlarında bilgi edinilmek adına çokça araştırılan rice purity test ne anlama geliyor? Rice purity test ne işe yarıyor? İşte, merak edilenler…

RİCE PURİTY TEST NEDİR?

Rice Purity test yani Türkçe karşılığı olarak ‘Pirinç saflık testi’, bir kişinin cinsiyet, uyuşturucu ve suç gibi konulara katılımını değerlendiren kendi kendini derecelendiren bir ankettir.

Pirinç saflık testi aslında Rice Üniversitesi, Houston, Teksas’ta yüz sorudan oluşan bir anket olarak başlatıldı.

Katılımcıların cinsellik, uyuşturucu, aldatma ve ahlaksızlık olduğu varsayılan diğer faaliyetler gibi konularda sözde masumiyet derecesini değerlendiren kendi kendini derecelendiren bir ankettir.

Araştırmanın amacı, üniversite yaşamı deneyiminin bireysel yaşamı nasıl şekillendirdiğini ve üniversite ortamında geçirdikleri süre boyunca ilerleme kaydedip kaydetmediğini ölçmekti.

Alternatif olarak, üniversite son sınıf öğrencilerinin gelen öğrenci akınının ne kadar masum olacağını görmelerinin bir yoluydu.

RİCE PURİTY TEST İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0