in

Savaş satış öldü mü?

Savaş satış öldü mü sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ünlü Adana şehir dizisi Sıfır Bir’in sevilen oyuncuların olan Savaş Satış öldü mü söylentileriyle gündeme geliyor. Birçok kişinin kısa sürede yayılan ölüm söylentilerini teyit ettirmek amacıyla internette araştırdığı Savaş Satış öldü mü? Savaş Satış neden öldü? Savaş Satış öldü iddialarının sebebi ne? İşte, detaylar…

BluTV ekranlarında yayınlanmakta olan Sıfır Bir Adana dizisinde Savaş karakterini canlandıran Savaş Satış bugünlerde öldü mü söylentileriyle gündeme geliyor. Birçok kişinin merak ettiği ve büyük bir hayran kitlesine sahip oyuncu hakkında çıkan iddialar doğru mu? Savaş Satış öldü mü? Savaş Satış öldü mü iddiaları doğru mu? Savaş Satış neden öldü? İşte, merak edilenler…

SAVAŞ SATIŞ ÖLDÜ MÜ?

Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılmasıyla dizinin önem kazanan başrol oyuncularından biri haline gelen Savaş Satış öldü mü söylentileri vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

Sosyal medyada yapılan paylaşım sonrası hayranlarının merak ettiği ünlü oyuncu hakkında öldü mü söylentilerinin gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

İddialar karşısında resmi bir açıklama yapmayan Satış, sosyal medya hesabı instagramdan hikaye paylaşımı yaparak söylentilerin haksız olduğunu ortaya koydu.

SAVAŞ SATIŞ KİMDİR?

Savaş Satış, 3 Mart 1989 tarihinde İzmit Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Çukurova Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamış, aynı zamanda Çukurova Üniversitesi Drama Topluluğu’nda 5 yıl uygulamalı tiyatro eğitimi almıştır.

2015 yılında Keşanlı Ali Destanı isimli oyunda En İyi Erkek Oyuncu Komedi Ödülü’nün sahibi olmuştur. Profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra reklam filmi, sinema oyunculuğu yaptı. Senaryo yazarlığı eğitimi de alan oyuncu en son Ertuğrul 1980 adlı sinema filminde oynayan Savaş Satış, şimdilerde, BluTV ekranlarında yayınlanmakta olan Sıfır Bir Adana dizisinde Savaş karakterine hayat vermektedir. Savaş Satış, 1.75 metre boyunda, 79 kilo ve Balık burcudur.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0