in

Survivor Poyraz’ın sosyal medya paylaşımları şaşırttı… 

Survivor’ın yeni sezonunda adından çokça söz ettiren Poyraz bu kez de paylaşımlarıyla gündemde. Gönüllüler takımında yer alan Poyraz başarılı performansıyla beraber tüm dikkatleri üzerine çekerek, hayranları tarafından mercek altına alındı. Bir süre önce yaptığı paylaşım sebebiyle büyük tepki çeken Poyraz araştırılmaya başladı. Survivor Poyraz’ın sosyal medya paylaşımları şaşırtmaya devam ediyor. İşte o paylaşım… 

Survivor’da başarılı davranışlarıyla dikkatleri çeken Poyraz, şimdilerde ise yaptığı paylaşımlar sebebiyle gündemde. Adından sık sık söz ettiren Poyraz’ın uzun zaman önce sosyal medya hesabında paylaştığı o gönderi akıllara durgunluk getirdi. Acun Ilıcalı’nın bu konuda hassas olduğunu belirten kitle, ünlü televizyoncunun bu duruma nasıl bir müdahale yapacağını merak etmeye başladı. İşte o paylaşımın detayları… 

Survivor Poyraz’ın sosyal medya paylaşımları şaşırttı… 

Masterchef Türkiye’nin yarışmacı kadrosunda yer alan Uğur Yılmaz Deniz, programa katılmadan önce yaptığı paylaşımla Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmiş ve uygunsuz sözler sarf etmesiyle beraber yarışmadan diskalifiye edilmişti. Bu durumun ardından Survivor 2021 sezonunda yer alan Poyraz’ın sosyal medya paylaşımı akıllara bu konuyu getirdi. Herkes o paylaşım karşısında Poyraz’ın diskalifiye edilip edilmeyeceğini merak etmeye başladı. 

Survivor Poyraz’ın hakaret içerikli paylaşımı sosyal medya üzerinde büyük bir yankı uyandırdı. Oldukça başarılı olan yarışmacının uzun bir süre önce paylaştığı o gönderisi beraberinde yeni konuları getirdi. Milyonlarca kişi Survivor Poyraz’ın Masterchef Uğur’la aynı kaderi paylaşabileceğini düşünmeye başladı. Bunun ardından Acun Ilıcalı’nın hamlesi merak konusu oldu. 

Survivor programına katılmadan yıllar önce sosyal medya hesabında paylaşım yapan Yiğit Poyraz fotoğrafının altına, “Ben ve arkadaşım asılı, okaliptüs yaprakları ve b*tan şeyler!” notunu düşmüştü. Hakaret içerikli paylaşım yapan yarışmacının Masterchef Uğur’la aynı kaderi paylaşacak olması, sosyal medya kullanıcıları tarafından düşünülmeye başladı. Bu paylaşımın ardından herkes Acun Ilıcalı’nın yapacağı hamleyi merak etti. 

Survivor Poyraz diskalifiye mi edilecek? 

Survivor’ın başarılı isimlerinden birisi olan ve Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz, yıllar önce sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla beraber tüm dikkatleri üzerine çekti. Paylaşımı Acun Ilicalı’nın görmediği belirtilirken Poyraz’ın diskalifiye edilip edilmeyeceği hakkında net bir açıklama yapılmadı. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0