in

ÜzgünÜzgün

Vahide Perçin kanser mi?

Vahide perçin kanser mi sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Hünkâr karakterine veda ederek diziden ayrılan Vahide Perçin kanser mi? Geçmiş dönemde geçirdiği meme kanseri hastalığı sonrasında tekrardan nüksettiği iddia edilen Vahide Perçin kanser mi? Vahide Perçin kanser olduğu için mi diziden ayrıldı? İşte, merak edilenler…

Ekranların deneyimli ve başarılı oyuncusu Vahide Perçin bugünlerde tekrardan kanser olduğu iddialarıyla gündeme geliyor. Oynadığı dizi Bir Zamanlar Çukurova’dan hastalığı nedeniyle ayrıldığı ifade edilen Vahide Perçin kanser mi? Vahide Perçin hastalığı ne? Vahide Perçin ne kanseri? İşte, detaylar…

VAHİDE PERÇİN KANSER Mİ?
Vahide Perçin 2011 yılında yakalandığı meme kanseri sonrasında tedavisini başarıyla tamamlayarak sağlığına kavuşmuştu. sağlığına geri kavuşan Perçin sevenlerini mutlu ederek birçok dizi ve film projesinde de yer almıştı. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Hünkar karakterine hayat veren Perçin geçtiğimiz bölümde bıçaklanıp ölmesi sonucunda diziden ayrılmış oldu.

Özellikle sosyal medyada diziden ayrılış sebebinin arkasında tekrardan atlattığı hastalığının nüksetmiş olması nedenini söyleyenlerin ardından hayranları durumu teyit etmeye çalışıyor.

Tekrardan meme kanserine yakalandığı için diziden ayrıldığı konuşulan Perçin konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama yaptı. Haberi duyan sevenleri başarılı oyuncuya iyi dileklerini göndermeyi ihmal etmedi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0