in

Arda Sayıner kimdir nereli kaç yaşında?

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Keşfetmeye Değer isimli program sunucusu, Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında sorularıyla oldukça gündemde. Programı takip eden seyirciler Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında sorusuna cevap arıyor. Peki, Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının yanıtı…

Birçok basın kuruluşunda yer alan ve büyük işlere imza atan Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında sorularıyla gündeme geldi. CNN Türk ekranlarında hazırlayıp sunduğu Keşfetmeye Değer isimli programdan sonra daha da ünlendi. Peki, Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Arda Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında sorusunun yanıtı… 

Arda Sayıner kimdir, Arda Sayıner nereli, Arda Sayıner kaç yaşında? 

Arda Sayıner’in hazırlayıp sunduğu Keşfetmeye Değer’in Romanya’da çekilen yeni bölümü, bugün saat 11.15’te CNN TÜRK’te ekrana gelecek. 

Sayıner’e Bükreşli prenses Sofia Wolfkonski’nin eşlik ettiği bu bölümde Drakula’nın şatosu, Transilvanya ormanlarında malikaneden dönüştürülmüş bir oteldeki doğa aktiviteleri ve Avrupa’nın en büyük keman fabrikası yer alacak. 

1983 doğumlu Arda Sayıner Yugoslav göçmeni bir ailenin ferdi olarak Samsun’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Arda Sayıner mezuniyet sonrası Türkiye’de TRT, Cumhuriyet ve Hürriyet’te görev yaptı. 

Arda Sayıner ismini pek çoğumuz duymamış olsa da Hollywood ünlüllerinin aşina olduğu birisi. Sayıner, ülkemize gelen ünlü isimleri ağırlamak gibi zor bir işin üstesinden geliyor. Sayıner’in getirdiği isimler arasında 50 Cent, Paris Hilton, Ben Ford gibi dünyaca ünlü kişiler var. 

Türkiye’ye gelen pek çok Hollywood ünlüsünü, iş adamını ve sosyeteden ismi o ağırlıyordu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Basında çalıştıktan sonra Londra’ya oradan da Cumhuriyet Gazetesi’ne yazmak için New York’a gitti.  O dönem Ahmet Ertegün ile tanışma fırsatı buldu.   

 

 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0