in

Ceyhun Aşirov kimdir?

Ceyhun Aşirov kimdir sorusu arama motorlarında vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaya başlandı. Bugünlerde Azerbaycan ve Ermenistan arasında yaşanan gelişmeleri ülkemizde sık sık haber bültenlerinde aktaran Ceyhun Aşirov kimdir? Ceyhun Aşirov nereli? Ceyhun Aşirov ne iş yapıyor? İşte, merak edilen bilgiler…

Birçok konu ve kişi hakkında bilgileri öğrenmek için arama motorlarında araştırmalar yapan vatandaşlar bugünlerde Ceyhun Aşirov ismini merak ediyor. Haber bültenlerinde çokça karşılaşılan ve Azerbaycan Ermenistan gerilimi hakkında son gelişmeleri aktaran Ceyhun Aşirov muhabir mi? Ceyhun Aşirov gazeteci mi? Ceyhun Aşirov nereli? Ceyhun Aşirov kimdir? İşte, detaylı bilgiler…

CEYHUN AŞİROV KİMDİR?

Bugünlerde ülke ve dünya gündeminin önemli maddelerinden olan Azerbaycan Ermenistan gerilimini anbean aktaran Ceyhun Aşirov merak ediliyor.

Azerbaycan Türklerinden olan ve Medikal Koleji’nden mezun olan Ceyhun Aşirov ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa TIP Fakültesi’ne devam etti.

Gazetecilik yapmak istemesi nedeniyle Cerrahpaşa’yı bitirip İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazanarak Gazeteci oldu.

Çeşitli dergilerde, gazetelerde ve sitelerde yazılar yazan Ceyhun Aşirov çalışmaya başladığı dönem zarfında bir süre Suriye’de sağlık personeli olarak çalıştı ardından gazeteci olarak bölgeye gönderildi.

7 sene Suriye muhabiri olarak görev yapan Aşirov, bugünlerde sınırımızda olan Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki gerilimini tüm detaylarıyla aktarıyor.

Ceyhun Aşirov ayrıca Rusça, Orta düzeyde de Arapça biliyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0