in

Eva zu Beck kimdir?

Eva zu Beck kimdir sorusu arama motorlarında vatandaşlar tarafından çokça araştırılıyor. Özellikle sosyal medyada popüler olan Eva zu Beck kimdir? Eva zu Beck nereli? Korona virüs salgını nedeniyle hakkında çıkan haberlerle ilgi odağı haline gelen Eva zu Beck ne iş yapıyor? Eva zu Beck neden gündemde ve bu kadar çok araştırılıyor? İşte, merak edilen isim ve hakkında bilgiler…

Korona virüsün henüz ilk zamanlarında Yemen’deki Socotra adasına giden ve burada mahsur kalmasıyla vatandaşların ilgisini çeken Eva zu Beck kimdir? Sitesi olan ve kendine ait sosyal medya hesabındaki milyonlarca takipçisiyle kocaman bir aile olan Eva zu Beck nereli? Eva zu Beck ne yapıyor? Adada mahsur kalan Eva zu Beck şu an nerede? İşte, detaylı bilgiler…

EVA ZU BECK KİMDİR?

Adada geçireceği güzel günlerini takipçileriyle paylaşma hayali kuran genç kadın dünyada patlak gösteren koronavirüs salgını nedeniyle Socotra’da mahsur kaldı.

Hemen bir kargo gemisine sığınan ve Youtube platformunda bu süre zarfında video çekerek paylaşan Eva zu Beck mayıs ayında özgürlüğüne kavuşmuştu.

Eva zu Beck, Polonyalı bir gezgin ve sosyal medyada gezi blogger’lığı yapıyor. 29 yaşındaki Eva zu Beck’in Instagram’da yarım milyona yakın takipçisi var.Genç kadın dünyayı dolaşıp çektiği fotoğraf ve videoları takipçileriyle paylaşıyor ve tüm dünyadan binlerce beğeni alıyor.

evazubeck ismiyle instagramda paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0