in

Hiko baba kimdir? Diyarbakırlı Hiko baba kaç yaşında?

Diyarbakırlı Hiko baba kimdir ve kaç yaşında gibi sorularla arama motorlarında araştırmalarını sürdüren vatandaşlar kişi hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istiyor. Sosysal medya platformlarında paylaşılan videolarla birçok kişi tarafından merak edilen Hiko baba kimdir? Videolarla vatandaşları eğlendiren Hiko baba kaç yaşında? Hiko baba kimdir? Diyarbakırlı Hiko baba kimdir? İşte, detaylı bilgiler…

Özellikle İnstagramda yapılan şaka videolarıyla binlerce kişilik hayran kitlesi oluşturan Hiko Baba arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşların videolarda görüp kim olduğunu öğrenmek istemesi üzerine gündem olan Diyarbakırlı Hiko baba kaç yaşında? Diyarbakırlı Hiko baba kimdir? Hiko baba nerede kalıyor? İşte, merak edilenler…

HİKO BABA KİMDİR? DİYARBAKIRLI HİKO BABA KAÇ YAŞINDA?
Diyarbakır’da sokakta yaşayan, sosyal medyada fenomen olan zihinsel engelli ve halk arasında Hiko olarak tanınan Hikmet Ulucan vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Geçtiğimiz senelerde tanımayan kişiler tarafından darp edilip sokak ortasında dövülen Hiko Baba Diyarbakır’ın Gülü olarak da adlandırılıyor.

Vücudunun her yerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından çizikler ve yaralar vardır. Görünüşünden dolayı pek çok kişinin kötü bakışlar attığı veya sinirlendirdiği Hiko Baba Mikrosefali hastalığı geçirmiş.

Yaşı hakkında internette net bilgiler olmamasına rağmen bazı videolarda Hiko Baba’nın 30 veya 35’li yaşlarda olabileceği ifade ediliyor.

MİKROSEFALİ HASTALIĞI NEDİR?
Mikrosefali bebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0