in

Kaan Sarıaydın kimdir nereli kaç yaşında?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Her Açıdan programına konuk olan Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorular oldukça merak ediliyor. İddialı açıklamalarda bulunan ekonomist Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların hedefinde. Peki, Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının cevapları…

Katıldığı bir televizyon programında Türkiye’nin 2021’de şahlanacağını ve sanayi üssü olacağını söyleyen Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında sorularıyla yeniden gündemde. Beyaz TV ekranlarına konuk olan ekonomist Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında soruları oldukça merak ediliyor. Peki, Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Kaan Sarıaydın kimdir, nereli, kaç yaşında sorularının detaylı yanıtları… 

Kaan Sarıaydın kimdir nereli kaç yaşında? 

Kaan Sarıaydın, girişimcidir. 17 Eylül 1970 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite için yurt dışına gitti. Ekim 1991 ve Haziran 1996 tarihleri arasında Johann Wolfgang Goethe-University, Frankfurt Main, Germany İşletme bölümünü tamamladı. Eğitim hayatını başarı ile bitirdikten sonra kariyer hayatına ilk olarak Amerikan Menkul Kıymetler Satış Departmanında asistan olarak yer aldı. 

1998 yılında Alman Menkul kıymetleri için trader olarak çalıştı. 2001 senesinde ise Lehman Brothers International Limited, Londra Alman, İsviçre, Belçike, Avusturya ve EASDAQ menkul kıymetleri için trader yani piyasa yapıcı olarak çalıştı. 

Daha sonra 4 yıl boyunca Avrupa ve İngiltere menkul kıymetleri için piyasa yapıcısı, Avrupa Bankaları sektörü için birim yöneticisi olarak görev aldı. 2006 yılında MSPS Yetkili Yönetici ve tüm Avrupa için portföy traderı ve 2007 yılında ise GPS Yetkili Yöneticisi ve tüm avrupa ve ABD için portföy traderı olarak görev aldı. Tarkus adlı şirketin yöneticiliğini yapan Kaan Sarıaydın aynı zamanda Metasophie felsefesinin temsilcisidir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0