in

Şirin Payzın evli mi?

Son dönemde sosyal medyada yaptığı yorumlarla vatandaşlar tarafından araştırılan Şirin Payzın evli mi? Pek çok kişinin internette gündem olan açıklamaları sonrasında internette merak ettiği isim olan Şirin Payzın kimdir? Türk televizyonlarda sunuculuk deneyimi yaşayan ve şuanda sosyal medyada aktif olan Şirin Payzın kaç yaşında? Şirin Payzın evli mi? İşte, merak edilenler…

İnternet üzerinde çoğu zaman gündem olan kişilerin araştırılması sonucunda gündeme gelen son isim olan Şirin Payzın evli mi sorusuyla merak ediliyor. Daha önceleri tartışma programlarında yaptığı sunuculukla akıllarda kalan Şirin Payzın nereli? Şirin Payzın evli mi? Şirin Payzın kaç yaşında? İşte, detaylı bilgiler…

ŞİRİN PAYZIN EVLİ Mİ?
Babası Makedon asıllı, annesi ise Kırım göçmeni olan Şirin Payzın 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası gazetecidir.

1999 yılında Türkiye’nin Belgrad Büyükelçisi Ali Ahmet Acet ile evlenmiş fakat daha sonra boşanmıştır. Şirin Payzın çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Muhabirlik görevi süresince, 1999 Pakistan askerî darbesi, Avrupa Birliği Helsinki Zirvesi, İsrail’de İkinci İntifada, İran’daki seçimler, Bağdat’ta yaşanan siyasi krizler, 11 Eylül saldırıları New York’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu da dahil olmak üzere çeşitli gündem haberleri CNN TÜRK adına yerinde izledi. Ankara’da diplomasi muhabiri olarak Türkiye’nin dış politikasına dair haberler ve röportajlar yaptı. Irak’tan izlenimlerini “Perspektif” programı için belgesel olarak hazırladı. “Hepsi Birer Güldünya” belgeseliyle 2004 yılında Metin Göktepe Gazetecilik Ödülü’nü kazandı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0