in

Sayılı günler kaldı! Aşk 101 dizisinin 2.sezonu ne zaman başlayacak?

Son yıllarda oldukça popüler olan dizi/film platformu Netflix, yayınladığı içeriklerle tüm dünyanın ilgi odağı halinde… Türk yapımlarının da yer aldığı platformda adından çokça söz ettiren Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Aşk 101 dizisinin sezon tarihi açıklandı mı? İşte, Aşk 101 izleyicilerini mutlu edecek gelişmeler…

Yayına çıktığı ilk günlerde RTÜK ile yaşanan sorunlar ve konusu gereği gündemden düşmeyen Aşk 101 dizisinin 2.sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu… Aşk 101, ilk sezonuyla izleyici tarafından büyük bir beğeni toplamıştı. Peki Aşk 101 dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak? Aşk 101 dizisinin fragmanı yayınlandı mı?

AŞK 101 DİZİSİNİN 2.SEZONU NE ZAMAN?

Geçtiğimiz günlerde artan vaka sayısının yanı sıra başrol oyuncularından Alina Boz ve Kubilay Aka’nın covid-19 testlerinin pozitif çıkması ile çekimler ertelenmişti. Ayrıca dizinin ikinci sezon çekimlerine başlandığı, Kaan Urgancıoğlu’nun Instagram’da paylaştığı fotoğraf ile ortaya çıkmıştı.
Nisan 2020’de izleyici ile buluşan Aşk 101 dizisi bir grup lise öğrencisinin anılarını ekrana taşıyor.
Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal’ın olduğu Aşk 101 dizisinin 2.sezon çekimlerinin tamamlandığı Netflix tarafından açıklandı, 2. sezon isminin ise Aşk 102 ismiyle yayınlanacağı bildirildi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0