in

Tuncay Kıratlı kimdir? 

Güzel oyuncu Burcu Kıratlı’nın babası Tuncay Kıratlı kimdir sorusuyla araştırılmaya başlandı. Magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan Burcu Kıratlı’nın anne ve babasının kim olduğu merak ediliyor. Peki Burcu Kıratlı kimdir? Tuncay Kıratlı kimdir? Sizler için hazırladığımız haberimizde Tuncay Kıratlı kimdir sorusunu yanıtladık. İşte tüm detaylar… 

Magazin gündeminde en fazla konuşulan oyunculardan biri olan Burcu Kıratlı’nın babası Tuncay Kıratlı kimdir sorusuyla araştırılmaya başlandı. Başarılı oyuncunun sır gibi sakladığı ailesi merak edilmeye devam ediyor. Peki, Tuncay Kıratlı kimdir? İşte, Tuncay Kıratlı kimdir sorusunun detaylı yanıtı… 

Tuncay Kıratlı kimdir? 

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Burcu Kıratlı, cesur gelinliği ile uzun süre konuşulmuştu. Yer aldığı dizilerle de adından söz ettiren Kıratlı, iki ünlü ismin kızı. Annesi Gül Erçetingöz olan başarılı oyuncunun babası ise Tuncay Kıratlı. Tuncay Kıratlı hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. 

Burcu Kıratlı kimdir? 

Burcu Kıratlı 23 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk okul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.  

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Günümüzde Aşk ve Mavi dizisinde, “Mavi” karakterine hayat vermektedir. Kıratlı 24 Aralık 2018 tarihinde Sinan Akçıl ile evlenmiştir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0