in

Rüyada ağlamak ne anlama geliyor?  

Ağlamayı, bazen sevince, bazen de kedere tabir etmişlerdir. Genel anlamda, ağlamak sevince, hüzün ve kederden kurtulmak ve sevinçli güzel haber demektir. Rüyada ağlamak birkaç şekilde tabir edilmektedir. Bu sebeple pek çok vatandaş rüyada ağlamak ne anlama geliyor sorusu gündemde.  Eğer rüyanızda Allah korkusundan ağlıyorsanız kederin gitmesine ve ferahlığa alamettir. Bir kimse Rüyada çığlık atmadan ağladığını görürse, bu, rüya sahibinin uzun ömürlü olduğunu gösterir. Peki, rüyada ağlamak ne anlama geliyor? İşte, rüyada ağlamak ne anlama geliyor sorusunun detaylı yanıtı… 

Üzüldüğümüzde veya sevindiğimizde akan göz yaşları rüyalarımıza da konu olabiliyor. Bu sebeple rüyada ağlamak ne anlama geliyor sorusu gündeme getirildi. Rüyada ağlamanın yorumu için “rüyada ağlamak bulunmaz bir sermayedir” demişlerdir. Rüyada ağladığınızı gördüyseniz çok hayırlı bir rüya görmüşsünüz demektir. Peki, rüyada ağlamak ne anlama geliyor? İşte, rüyada ağlamak ne anlama geliyor sorusunun detaylı yanıtı… 

Rüyada ağlamak ne anlama geliyor?  

Rüyada ağlamak bulunmaz sermayedir. Sevinç, feraha, helal mal, paraya yorumlanır. Rüyada ağladığını gören kimse Allah’ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk göz yaşı gam, kederden kurtulmak demektir. Bazı tabirciler, sessiz sakin ağlamak; ferah ve sevinçtir demişlerdir. Bu defalarca tecrübe edilmiş bir rüyadır. Arkası mutlaka hayırdır. Ağlamak, duruma göre sevinç ya da kedere işarettir. Rüyada sessizce ağlamak keder, üzüntülerin bitmesine, rüyada ağlarken gözlerden yaş akması murada ermeye, sakin sakin ağladığını gören, gamdan kurtulmaktır. Rüyada ağlamak; sevinçli bir habere, hüzün ve kederden kurtulmaya delalettir.  

Rüyada Allah Korkusundan Ağlamak 

Rüyada Allah korkusundan ağlamak, sevince, feraha, iyi bir gelecek demektir. Rüyada ağlamak üzülmek, yüce Allah’tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura tabirdir. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner. 

Rüyada Ölen Birine Ağlamak 

Ebu Said El-Vâiz demiştir ki: Rüyada tanıdığı bir insanın vefat ettiğini, buna ağladığını görmek, gördüğü gibi çıkmaya, keder, hüzne işaret eder. Ağlamadığı halde gözlerinden iplik iplik yaşlar aktığını görmek, murada ermeye, sevinç demektir. 

Rüyada Yüksek Sesle ağladığını görmek 

Rüyada yüksek sesle ağladığını görmek uyandığında da ağlayacağına tabirdir. Rüyada sessiz ağladığını gören kişi berekete yorumlanır. Rüyada yüksek sesle, üstünü başını yırtarak ağlamak, rüya sahibinin uyanıkken, ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur, berekete, rahmete, Allah korkusuna, sevinç, sürura işarettir. Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevinir. Ağlamak ruhun saflığına işarettir. Rüyada Ağlamak sevince, rüyada gözyaşı yanağı yakıyorsa sevineceğinize, üşütüyorsa üzüleceğinize, rüyada bağırmadan ağlamak dert, gam, kederden kurtulmak demektir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0