in

Time New Bank (TNB) nedir? 

Time New Bank (TNB) nedir sorusu pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Time New Bank Coin tamamen akıllı kontratlara dayalı bir sisteme sahip ve ağa yatırım yapan kişiler veya kurumlar hiçbir üçüncü parti olmadan akıllı kontratların güvencesi ile yatırım getirilerini alabilmekte. Aslında TNB, zaman odaklı bir kripto para projesi şeklinde de tanıtılıyor. Peki, Time New Bank (TNB) nedir? İşte, Time New Bank (TNB) nedir sorusunun detaylı yanıtı…  

Kripto para borsasının sıkça konuşulan ismi Time New Bank (TNB) nedir sorusuyla gündemde. Time New Bank Coin (TNB) Ethereum ağı tabanlı bir varlık değerlendirme ve yatırım projesidir. ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olan TNB Time New Bank Coin de bu bağlamda hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların varlıklarını değerlendirebilmeleri için araç rolü oynar. Peki, Time New Bank (TNB) nedir? İşte, Time New Bank (TNB) nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Time New Bank (TNB) nedir? 

Time New Bank Coin mevduat sistemi gibi çalışan proje, aynı zamanda uluslararası kişisel halka arz platformu olarak da biliniyor. Yani herhangi bir şirket halka arz yapacağı zaman bunu TNB ağı tabanlı yapabilir ve bireysel yatırımcılar akıllı kontratlarla blockchain ağının sunduğu güvenceye bağlı olarak bu yatırımı değerlendirebilir.  “Zamanın dijitalleştirilmesi” hedefine sahip olan proje geliştiricileri, zaman varlıklarının değerini aktarmak için de token kullanıyor. 

TNB Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin. BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın. Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna TNB yazın ve altta açılan TNB/BTC çiftini seçin. Daha sonra ortadaki “TNB AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin. 

İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek TNB Coin alma işlemini tamamlayın.Time New Bank bugünkü fiyatı ₺0,024823 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺3.285.199 TRY. Time New Bank son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #849, piyasa değeri ₺101.139.547 TRY. Dolaşımdaki arz 4.074.427.418 TNB coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0