in

Aydın Koronavirüs testi yapan hastaneler! Aydın Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri

Aydın Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri Kovid-19 şüphesiyle test yaptırmak isteyen vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Tüm dünyayı etkisi altına Koronavirüs salgını süreci devam ediyor. Türkiye’de de her geçen gün vaka sayıları artarken vatandaşlar virüse yakalanıp yakalanmadığını öğrenmek için arama motorlarında hangi hastanelerde Korona testi yaptırabilirim? sorusuna yanıt arıyor. Aydın ’da yaşayan vatandaşlar ise Aydın Koronavirüs testi yapan hastaneler hakkında araştırmalar yapıyor. Mevsim geçişi dönemi yaklaşırken soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklara yakalanan pek çok kişi de Koronavirüs korkusuyla test yaptırmak istiyor. Diğer yandan şehirler arası yolculuk vatandaşlar da öncelikle test yaptırarak Korona olup olmadığını öğreniyor. Peki, virüsün yaygın olduğu bölgelerden biri olan Aydın ’da hangi hastaneler Koranavirüs testi yapıyor? İşte, Aydın Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri!

Aydın Koronavirüs testi yapan hastaneler Aydınlı vatandaşlar tarafından arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürürken, Koronavirüs aşısı çalışmaları devam ediyor. Öte yandan, tüm dünyada ve Türkiye’de vaka sayıları hızla artarken ikinci dalga gelecek mi? soruları da sıklıkla soruluyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de 30 büyük şehir ve Zonguldak ilinde de sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanarak vaka sayıları kontrol altına alınmıştı. Kontrollü sosyal hayat döneminde ise vatandaşlar tedbirlere uyma konusunda hassasiyet gösteriyor. Korona belirtileri gösterdiğini düşünen kişiler ise hastanelere giderek Korona testi yaptırıyor. Peki, Aydın’da hangi hastaneler Korona testi yapıyor? İşte, Aydın Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri!

AYDIN’DA HANGİ HASTANELER KORONAVİRÜS TESTİ YAPIYOR?

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı resmi internet adresi üzerinde yer alan bilgiye göre Aydın’Da Koronavirüs testi yapan hastaneler şöyle:

  • AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI
  • AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI
  • AYDIN SÖKE ÖZEL EGEMED HASTANESİ

AYDIN KORONAVİRÜS TESTİ YAPAN HASTANELERİN ADRESLERİ

  1. AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI: Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:118 Efeler / AYDIN
  2. AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI: Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Üniversitesi Yolu Adnan Menderes Üniversitesi, 09100 Efeler/Aydın
  3. AYDIN SÖKE ÖZEL EGEMED HASTANESİ:Yenicami Mah, Nihat Aşkın Cad. No:7, 09230 Söke/Aydın

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0