in

Balıkesir Koronavirüs testi yapan hastaneler! Balıkesir Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri

Balıkesir Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri Kovid-19 şüphesiyle test yaptırmak isteyen vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Tüm dünyayı etkisi altına Koronavirüs salgını süreci devam ediyor. Türkiye’de de her geçen gün vaka sayıları artarken vatandaşlar virüse yakalanıp yakalanmadığını öğrenmek için arama motorlarında hangi hastanelerde Korona testi yaptırabilirim? sorusuna yanıt arıyor. Balıkesir’de yaşayan vatandaşlar ise Balıkesir Koronavirüs testi yapan hastaneler hakkında araştırmalar yapıyor. Mevsim geçişi dönemi yaklaşırken soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklara yakalanan pek çok kişi de Koronavirüs korkusuyla test yaptırmak istiyor. Diğer yandan şehirler arası yolculuk vatandaşlar da öncelikle test yaptırarak Korona olup olmadığını öğreniyor. Peki, virüsün yaygın olduğu bölgelerden biri olan Balıkesir’de  hangi hastaneler Koranavirüs testi yapıyor? İşte, Balıkesir Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri!

Balıkesir Koronavirüs testi yapan hastaneler Balıkesirli vatandaşlar tarafından arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürürken, Koronavirüs aşısı çalışmaları devam ediyor. Öte yandan, tüm dünyada ve Türkiye’de vaka sayıları hızla artarken ikinci dalga gelecek mi? soruları da sıklıkla soruluyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de 30 büyük şehir ve Zonguldak ilinde de sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanarak vaka sayıları kontrol altına alınmıştı. Kontrollü sosyal hayat döneminde ise vatandaşlar tedbirlere uyma konusunda hassasiyet gösteriyor. Korona belirtileri gösterdiğini düşünen kişiler ise hastanelere giderek Korona testi yaptırıyor. Peki, Balıkesir’de hangi hastaneler Korona testi yapıyor? İşte, Balıkesir Koronavirüs testi yapan özel ve devlet hastaneleri!

BALIKESİR’DE HANGİ HASTANELER KORONAVİRÜS TESTİ YAPIYOR?

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı resmi internet adresi üzerinde yer alan bilgiye göre Balıkesir’de Koronavirüs testi yapan hastaneler şöyle:

  • BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ
  • BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

BALIKESİR KORONAVİRÜS TESTİ YAPAN HASTANELERİN ADRESLERİ

  1. BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ: Gaziosmanpaşa, 209. Sk. No:26, 10100 Altıeylül/Balıkesir
  2. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çağış Yerleşkesi.10145 Bigadiç yolu üzeri 17 km, Balıkesir

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0