in

Garnier hyaluronik aloe jel kullananlar neler dedi?

Nemlendirici ve bakım kremi alanındaki ürünleri ile ön plana çıkan ve vatandaşlar trafından çokça alınan Garnier Hyaluronik aloe jel ürünü hakkında yapılan yorumlar ile gündeme geliyor. Birçok kişinin sosyal medyada ve forum sitelerinde son dönemde yapılan yorumlarla denk geldiği Garnier hyaluronik aloe jel kullananlar neler diyor? Garnier hyaluronik aloe jel kullanıcı yorumları neler? Garnier hyaluronik aloe jel kullananlar üründen memnun mu? İşte, merak edilenler…

Yüz ve el kremi ürünlerinin satın alınması bakımından ön plana çıkan Garnier marka ürünlerden Hyaluronik aloe jel krem kullanıcı yorumları çokça merak ediliyor. Son dönemde pek çok kez gündem olan veya araştırılan Garnier hyaluronik aloe jel kullananlar yorumları neler? Garnier hyaluronik aloe jel kullananlar neler dedi? Garnier hyaluronik aloe jel zararları var mı? İşte, detaylar ve yorumlar…

GARNİER HYALURONİK ALOE JEL KULLANANLAR NELER DEDİ?
Cildin çok daha nemli ve canlı görünmesini sağlayan, aloe vera ve hyaluronik asit gibi cilt bakımında en popüler ve etkili iki içeriği bir arada barındıran ve birçok faydası olduğu ifade edilen Garnier Hyaluronik Aloe Jel kullanıcı yorumları araştırılıyor.

Kullanıldığı andan itibaren yaklaşık 48 saatte kadar ferahlık ve nemlendiricilik hissi veren Garnier hyaluronik aloe jel kullanıcı yorumları şu şekilde;

“İlk olarak ürünün %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip olması zaten gönlümü fethetmiş durumda. 48 saat boyunca nemlendirici etkisinin kaldığını duyduğumda tereddütle yaklaşmış olsam da kullandığım süre boyunca cildimin ne kadar taze ve ferah kaldığını gördükçe ürüne bayıldım. Gün içinde dışarıdaki kirli havanın yüzüme yapışmadığını ve hala nefes aldığını hissediyorum. Kullanırken jel dokusu sayesinde kremsi yapıya nazaran daha rahat sürüldüğü ve daha az miktarda alınmasına rağmen yeterli olduğu fark ediliyor. Hızlıca emildiği için yağlı bir his bırakmıyor ve önemli olan yapış yapış hissettirmiyor.”

“Öncelikle ürün hakkında yorum yapabilmek için 10 gün boyunca düzenli olarak kullandım. Cilt tipim normal, yanaklarımın tepe noktasında gözenekler var ve önceden kullandığım nemlendirici de bu sebeple gözeneklere yönelik bir nemlendiriciydi. Garnier deneme kutusu geldikten sonra sadece bu ürünü kullandım. Sabahları yüzümü yüz yıkama jeli ile yıkadıktan sonra ve gece yatmadan önce olmak üzere iki kere kullandım. Yüzümde yapış yapış bir his bırakmadı ve nemlendirmesi gayet yeterliydi. Düzenli kullanımda yüzümde alerjik vs bir duruma sebep olmadı. Açık konuşmak gerekirse ürünü gönderene kadar denemeyi düşünmüyordum fakat cilt tipime uygunluğu ve ekonomik oluşuyla bundan sonra cilt bakım rutinime alacağım bir ürün oldu.”

“Merhabalar, öncelikle ürünü temiz cilde 5 gün boyunca yatmadan önce kullandım, ilk başta kremsi dokusu cildime tam uyum sağlamamıştı fakat daha sonradan cildim emdikçe pürüzsüz ve mat bir görüntü bıraktı. Bu hoşuma gitti bu yüzden 2 gün maske olarak kalın bir tabaka halinde sürdüm güzel bir etkisi oldu cildim de bir yumuşama ve gerginleşme meydana geldi maske sonucu fakat maskenin emilmemiş biraz uzun sürüyor. Bu nemlendirici günlük maske yada makyaj temizleme sonrası cildi rahatlatmak için kullanılabilir. “

“ Ben sevmedim. Öyle aşırı hassas bir cildim yok ama sürdükten hemen sonra cildi yakmaya başlıyor. Hatta sorun benden kaynaklı diye düşünüp kardeşimden denemesini istedim fakat o da yüzünü yaktığını söyledi. Bilmiyorum hem bu sebepten, hem de ben nemlendiricinin yüzümü yumuşacık yapmasını seviyorum ama bu cilt tarafından emildikten sonra yüzde gergin bir his bıraktığından dolayı bundan sonra tercih etmeyeceğim bir ürün oldu”

“ İçeriği çok güzel olabilecekken 3. Sıraya ekledikleri alkol yüzünden gözümde değerini bir anda yitiren ürün. Yüzünüz yanıyorsa bundan dolayıdır. Çok hayal kırıklığına uğradım çok.. Uygun fiyatlı güzel bir nemlendirici bulduk diye seviniyordum.”

“Nemlendiricimin bitip parasız olduğum bir dönemde acele ile uygun fiyata alıp pek de beğenmediğim ürün. Öncelikle kokusu bence korkunç, jöle gibi görünüp bir de öyle kokması sebebiyle pek de güven vermiyor. Cildim karma olmasına rağmen nemlendirmesi bence yetersiz, uygulama sonrası uzun süre yüzde yapışkan bir his bırakıyor ve kokusu da bir süre kalıyor. Bitirene kadar kullanırım ancak sonrasında tekrar satın almayacağım içeriği de çok temiz olmayan bir ürün.”

“Yüzü o kadar yumuşak yapıyor ki bir de derinlemesine temizliyor yüz temizleme makinasıyla kullanıyorum gayet memnunum.”

“Çok hassas ve allerjen bir cilt yapısına sahibim. Buna rağmen kurutmadan ve hassas bir şekilde temizliyor. Çok severek kullanıyorum. Teşekkürler Garnier.”

“Uzun zamandır çok severek kullandığım bir ürün. Cildi kurutmuyor ve düzenli kullanımda siyah noktaları yok ediyor. Çok başarılı. Tavsiye ederim”

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0