in

Klomen kullananlar yorumları ne yönde?

Klomen kullananlar yorumları ne yönde sorusuyla arama motorlarında araştırmalarda bulunan vatandaşlar ürün hakkında yapılan son yorumları merak ediyor. Birçok kişinin sosyal medyada veya internet üzerinde dönen reklamlarda denk geldiği Klomen nedir? Klomen ürününü satın alan kullanıcı yorumları nelerdir? Klomen kullananlar yorumları ne yönde? Klomen kullananlar ne yorumlar yapıyor? İşte, detaylı bilgiler…

Günümüzde birçok kişinin yaşadığı sıkıntılar nedeniyle doktora gittiği ve pek fazla önemsemediği kısırlık tedavisinde kullanıldığı ifade edilen Klomen ilaç yorumları neler? Bugünlerde sıklıkla araştırıldığı için gündem olan ve merak edilen ürün Klomen kullananlar neler diyor? Klomen kullanıcı yorumları neler? İşte, kullanıcı yorumları ve detaylar…

KLOMEN KULLANANLAR YORUMLARI NE YÖNDE?
Kısırlık günümüzde çok sayıda çiftin yaşadığı ortak problemdir ve ebeveyn olmayı isteyen çiftlerin zaman kaybetmeden tedavi için başvurması önem taşır.

Birçok sağlık kuruluşu Klomen nedir sorusuna ‘kısırlık tedavisinde kullanılan ve yumurta üretimini teşvik ederek hamile kalmayı kolaylaştıran bir ilaç’ olarak tanımlıyor.

Peki, son dönemde popüler olan ve araştırılan klomen kullananlar yorumları nasıl şekillendi? İşte, klomen hakkında yapılan yorumlar…

“Bende ilk defa kullanacağım beş gün sabah akşam kullan bi hafta sonra kontrole gel dedi”

“Merhaba kizlar ben 1 yıllık evliyim çocuk olmayınca doktora gittim hicborseyim yoktu fakat prolaktin hormonum yüksek çıktı ilaçla tedavi edildi çok şükür. Sonra doktor bana klomen verdi gunde 2 kez adetimin 5. Günü kullanmaya basladim . Doktorumun belirttigi günler beraberlik oldu . Ve gun asiri oldu.Derken ay başı geldi adet oldum doktora gittim 2 tane 5 cm lik kist oluşmuş duyduğumda cok üzüldüm hala Üzgünüm doğum kontrol hapı verdi onu kullanıyorum şuan adetle atılır dedi .yani ben bu ilacın böyle yapacağını bilseydim kesinlikle kullanmazdim.insallah adetle atılır . Beklemeekten çok yoruldum . Allah yardımcımız olsun inşallah tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin aminnn.”

“1,5 yıllık evliyim 2 aydır klomen kullanıyorum eşim ve bende de hiçbir sorun yok açıklanamayan infertilite tanısı konuldu gecen ay kullandığım klomen bende de 18mm miyom olusmasına sebep verdi dr tekrar klomen kullanmaya basla dedi cuma gittiğim kontrolde miyom gitmiş adetlr atılmıs yumurta olusmus ama catlamamıs neden çatlatma iğnesi vermiyorsunuz dediğimde yumurtan yeteri kadar büyümüş gerek yok dedi uzun bir süreç ama bayanlar için inanılmaz zor rabbim zorumuzu kolaylastırsın yani ilaç ödem vr kist miyom yapabiliyor arkadasım”

“Ben kullandim ilk ay yumurtam gelisemedi tam adet olmayi bekliyorum olunca tekrar kullanicam”

“Bu ay klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vuruldum şu an beklemedeyim bizdede bir problem yok her şey normal gözüküyo .şu anda kasıklarımda sancı var gebelik belirtisimi adet belirtisimi bilemedim zaman geçmiyo sanki inşallah bu ay meleklerimiz gelir”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0