in

Shane Larkin neden oynamıyor?

Shane Larkin neden oynamıyor sorusu sosyal medyada bir çok sporsever tarafından gündeme taşınmış durumda. Sezon başında geçirdiği ameliyat sonrasında uzun süre sahalardan uzak kalan başarılı basketbolcu Shane Larkin neden oynamıyor. 30 Ekim tarihinde oynanan Olympiakos karşılaşması ile parkelere dönen Larkin neden oynamıyor? Geçtiğimiz Perşembe günü İstanbul’da Maccabi’yi konuk eden Anadolu Efes’te Shane Larkin neden oynamadı? İşte, merak edilenler…

Geçtiğimiz sene pandemi nedeniyle ertelenen maçlara kadar dünyanın dikkatini çekecek performans ortaya koyan Shane Larkin bugünlerde neden oynamıyor sorusuyla gündeme geliyor. Başarılı basketbolcu son maçta neden oynamadı? Sakatlık sonrası 2 maça çıkan Shane Larkin neden oynamıyor? Shane Larkin mutsuz mu? Shane Larkin NBA mı gidiyor? İşte, detaylar…

SHANE LARKİN NEDEN OYNAMIYOR?

Bir süredir takımdan ayrılacağı ve NBA’e gideceği konuşulan başarılı basketbolcu Shane Larkin Euroleague’te İstanbul’da Anadolu Efes’in İsrail temsilcisi Maccabi Tel Aviv’i konuk ettiği maçta forma giymedi.

Başta Shane Larkin olmak üzerine birçok önemli oyuncusundan eksik çıkan Efes, Beaubois’in muhteşem oyunu ve elinde kalan tek pivot Pleiss’ın müthiş özverisiyle 91-89 kazandı.

Maçın ardından neden Larkin oynamadı sorusuna ise Türk pasaportlu oyuncunun covid testinin pozitif çıktığı ve maçta o yüzden görev almadığı gelen bilgiler arasında.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0