in

KızgınKızgın

Amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası nasıl çözülür?

Amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası nasıl çözülür sorusu dün ve bugünden itibaren arama motorlarında yanıt aranan soruların arasında ön plana çıkıyor. Dün itibariyle Türkiye’de faaliyete başlamasıyla pek çok kişinin ilgisini çeken Amazon, Amazon prime üyelik sistemi ile vatandaşlara kolaylıklar ve ayrıcalıklar sunmayı hedefliyor. İlk 1 ay deneme sürümü olarak üye olunan ve hiçbir ücret ödenmeyen Amazon Prime ödeme aracı doğrulanamadı hatası nedir? Amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası nasıl çözülür? Aylık 7,90 TL karşılığında üye olunan amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası çözümü var mı? İşte, detaylar…

Dünyanın önde gelen teknoloji ve alışveriş şirketlerinden olan Amazon.com 15 Eylül itibariyle Türkiye’de de amazon.com.tr adresiyle giriş yaptı. Pek çok kişinin kısa sürede yoğun ilgi gösterdiği Amazon Prime üyelik sistemi vatandaşlar arasında gündem konusu oldu. Özellikle sosyal medyada öne çıkarılan Amazon Prime, ödeme konusunda yaşanan sıkıntı nedeniyle araştırılıyor. Arama motorlarında amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası nedir şeklinde sıklıkla araştırılan konunun cevabı ne? Amazon prime ödeme aracınız doğrulanamadı hatası nasıl çözülür? İşte, merak edilen tüm bilgiler…

AMAZON PRİME ÖDEME ARACINIZ DOĞRULANAMADI HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Amazon Prime ödeme aracının doğrulanamadı hatası konusunda yaşanan birçok sıkıntı sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından gündeme getirildi.

“Amazon Prime üyeliği için banka kartımı kullanmak istiyorum fakat bu ödeme şeklini kabul etmiyor desteklemiyor. “Ödeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyin.” bu şekilde bir sorunla karşı karşıyayım.”

Pek çok kişinin bu tarz dile getirdiği sorun Amazon.com.tr ile Türkiye’de açık bankalar arasında anlaşmalardan dolayı yaşandığı bildirildi.

Eğer ödeme yapmak istediğiniz banka kartı ile sorun yaşıyor bir başka özel banka kredi/ hesap kartı ile denemenizi tekrardan aynı sorunla karşılaşma durumunuzda ise bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Amazon’un ödemeler konusunda daha önceden yaptığı açıklama:

“Bankanız güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak için ödemenizin neden reddedildiği hakkında Amazon’a bilgi veremez. Bu nedenle, ödeme ile ilgili sorunları çözmek için doğrudan bankanızla iletişime geçin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir