in

Amazon Prime video Türkiye içerik üretimi olacak mı?

Amazon Prime video Türkiye içerik üretimi olacak mı sorusu Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Amazon’un Türkiye’de faaliyete geçmesiyle arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Pek çok kişinin ilgisini çektiği ve sosyal medyada kısa sürede gündem olan Amazon Prime içerikleri neler olacak? Amazon Prime video Türkiye içerik üretimi olacak mı? Amazon Prime video içerik üretimi ücretsiz mi olacak? Amazon Prime video içerikleri nasıl olacak? İşte, detaylı bilgiler…

Türkiye’de faaliyetlerine başladığı açıklanan Amazon.com, üyelik sistemi olan Amazon Prime ile gündemin üst sıralarında yer alıyor. Pek çok kişinin haberi duyduğu andan itibaren araştırmaya başladığı Amazon Prime seçenekleri neler? Amazon Prime video Türkiye içerik üretimi nasıl olacak? Amazon Prime video Türkiye içerik üretimi olacak mı? İşte, son gelişmeler…

AMAZON PRİME VİDEO TÜRKİYE İÇERİK ÜRETİMİ OLACAK MI?

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi amazon.com Türkiye’de faaliyetlerine bugün itiabriyle başladı. Kullanıcılarına Amazon Prime üyelik sistemiyle, kargo, video , oyun gibi pek çok konuda avantajlar ve içerikler sunan Amazon Prime üyesi nasıl olunur?

Bugün sosyal medyada gündem olmasıyla pek çok kişi tarafından araştırılan amazon Prime video içerikleri şu şekilde olacak; Ödüllü Amazon Originals yapımları da dahil popüler filmleri ve TV dizileri yer alacak.

Zamanla Netflix gibi kendi ürettikleri Türk dizi olup olmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmayan Amazon Prime video içeriklerine bir aylık ücretsiz deneme seçeneği ile başlayabilirsiniz.

Amazon Prime videoya üye olmak için linke tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir