in

Amazon Prime ücretsiz oyun içeriği nasıl alınır?

Amazon Prime ücretsiz oyun içeriği nasıl alınır sorusuyla başta sosyal medya olmak üzere birçok haber portallarının manşetlerini süsleyen haber hakkında bilgi edinmek isteyenler araştırmalarını sürdürüyor. Dünyaca ünlü Amerikan menşeili şirket Amazon.com’un Türkiye’ye gelmesi özellikle alışveriş tutkunları tarafından büyü ilgiyle karşılandı. Daha önceleri Twitch Prime adıyla oyun severler ve pek çok kişi tarafından bilinen Amazon Prime ücretsiz mi? Amazon Prime ücretsiz oyun içeriği nasıl alınır? Amazon Prime ücretsiz oyun içeriğinde neler var? İşte, son gelişmeler…

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi amazon.com Türkiye’ye gelerek ‘amazon.com.tr’adresiyle açıldı. Pek çok alışveriş tutkunun daha önceden de ilgiyle takip ettiği site bugünden itibaren Türkiye’de de faal olarak çalışacak. Yeni gelmesinden ötürü 1 aylık bir ücretsiz deneyim imkanı sunan Amazon ayrıca ‘Amazon Prime’ hizmetiyle de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Özellikle oyun severlerin ilgisini çeken ve pek çok kampanya içeriği bulunan Amazon Prime ücretli mi? Amazon prime ücretsiz oyun içeriği nasıl alınır? Amazon Prime oyun içeriği nasıl satın alınır? İşte, detaylı tüm bilgiler…

AMAZON PRİME ÜCRETSİZ OYUN İÇERİĞİ NASIL ALINIR?

Jeff Bezos’un sahibi olduğu ABD merkezli teknoloji şirketi Amazon bugünden itiabren Türkiye’de de hizmete girdi. Dünyaca ünlü şirketin abonelik sistemi olan Amazon Prime’ın da aktive edilmesiyle birlikte arama motorlarında araştırılan sistem çokça merak ediliyor.

Amazon Prime Türkiye, üyelerine hızlı kargo, film, dizi gibi video içerikler, oyunlar gibi alanlarda özel fırsatlar sunuyor.

Bu uygulama İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon’da üyelerine minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde hem ücretsiz kargo hem de aynı gün teslimat imkanı sunuyor.

Amazon Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobil gibi oyun içeriklerine erişme imkânı sunuyor.

https://gaming.amazon.com/ sitesinden üye olunarak sistemin sunduğu ücretsiz Oyunları hiçbir bedel ödemeden indirerek her ay ücretsiz şekilde oynayabiliyorsunuz.

Üye olarak her ay bilgisayar oyunları alın. Masaüstü uygulamamızdan indirdikten sonra oyunlar sonsuza kadar sizin olur.

AMAZON PRİME GAMİNG ÜYESİ OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir