in

Bir Şansım Olsa programı kurgu mu, anlatılan hikayeler gerçek mi? Canlandırma sahneleri…

Bir Şansım Olsa programı kurgu mu

Bir Şansım Olsa programı sık sık gündeme gelirken izleyicilerin merak ettiği konular arasında programın kurgu olup olmadığı merak ediliyor. Bir Şansım Olsa programında dikkat çeken bir diğer detayda canladırma sahneleri. Özellikle oyuncuların gerçek kişiler mi yoksa oyuncular mı olduğu da izleyenler tarafından sosyal medyada merak edilen konular arasında yer alıyor.

Televzyon kanallarında son zamanlarda dikkatle izlenen programlar arasında yer alan Bir Şansım Olsa programı bir çok yönü ile merak ediliyor. İnsanların yaşadıkları hayat hikayelerinden yola çıkan programda işlenen konular ve programın kurgu olup olmadığı sıklıkla gündeme gelsede, yapım tarafından yapılan açıklamada programın tamamen gerçek hayat hikayelerinden yola çıkılarak yayınlandığı dile getiriliyor.

BİR ŞANSIM OLSA PROGRAMI KONUSU NEDİR?

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay’ın, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği “Bir Şansım Olsa”, pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, ‘keşke’lerine çözüm arayacağı programda, gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

“Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?” sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek.

“Bir Şansım Olsa”, her Cumartesi-Pazar saat 13.00’te Show TV’de

BİR ŞANSIM OLSA GERÇEK Mİ, KURGU MU?

Bir Şansım Olsa programının yaşanmış hikayalerin senaryolaştırılarak anlatıldığı ve canlandırmalarla izleyicilere aktarıldığı bir program.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0