in

LOL yeni sezon ne zaman 2021?

LOL yeni sezon ne zaman sorusu bugünlerde arama motorlarında çokça araştırılıyor. Birçok kişinin merakla beklediği ve heyecandan yerinde duramadığı oyun LOL yeni sezon ne zaman 2021? Dünya üzerine milyonlarca kullanıcısıyla günde saatlerce oynanan ve adına şampiyonalar düzenlenen Lol yeni sezon tarihi ne zaman? LOL yeni sezon ne zaman 2021 belli oldu mu? İşte, son gelişmeler…

27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games’in ilk oyunu olarak “League of Legends: Clash of Fates” adıyla piyasaya çıkan oyun son birkaç yılda iyice popülerlik kazanmış ve dünya üzerinde 50 milyondan fazla kullanıcısıyla rekorları alt üst ediyor. Türkiye’de de yüz binlerce kişi tarafından oynanan ve şampiyonalar düzenlenen LOL yeni sezon ne zaman? LOL yeni sezon 2021 belli oldu mu? Yılsonuna yaklaştığımız şu günlerde yeni sezon ne zaman olacak? İşte, detaylar…

LOL YENİ SEZON NE ZAMAN 2021?

League of Legends, beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin üslerini yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140’dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı taktiklerle birlikte, rakibini katlet ve kulelerini yık. Merkez, iki takımın üssünün de kalbidir. Oyunu kazanmak için rakibin merkezini yok et.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip olan League Of Legends, sanal alemde zirvelerde yer alıyor.

2020’nin sonuna yaklaştığımız şu günlerde yeni sezon öncesi yenilikleri ve tarihi merak eden oyun seveler araştırmalarını sürdürüyor.

LOL 2021 sezonunda League Of Legends Ekibi tarafından yapılan açıklamada dükkan ara yüzü ve yeni eşya sistemi için hedefler şu şekilde belirlendi.

Eşyaları almak hızlı ve kolay olmalı.
Her şampiyon, her oyunda eşya tercihleri sayesinde stratejik kararlar alabilmeli.
Eşya dizilimleri, şampiyonunuzda ustalaşmanızın heyecan verici yollarını sunmalı.
Eşyalar olağanüstü derecede güçlü hissettirmeli ve şampiyonunuzun temasını bir üst seviyeye taşımalı.
Sembolleşmiş eşyalar korunmalı ve her şeyi en baştan öğrenmek zorunda kalmamalısınız.

LOL yeni sezon tarihi de Ocak 2021 tarihinden itibaren başlaması planlanıyor.

LOL ekibi tarafından daha önceden bildirilen yeniliklere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

LOL 2021 sezonu yenilikleri:

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0