in

TLauncher virüslü mü, TLauncher nedir? İşte kullanıcıların merak ettiği sorunun yanıtı

TLauncher virüslü mü, TLauncher nedir? sorularının yanıtları özellikle Minecraft oyuncularının sıklıkla takip ettiği konular arasında. TLauncher uygulamasının güvenilir olup olmadığı kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Peki TLauncher virüslü mü, TLauncher nedir? işte detaylar

TLauncher, Minecraft oyununu indirmek ve yüklemek için kullanılan bir ücretsiz bir programdır. Bu programın orijinal sürümü, herhangi bir virüs veya kötü amaçlı yazılım içermez.

Ancak, TLauncher adı altında dolaşan bazı sahte sürümler, kullanıcıların bilgisayarlarına virüs bulaştırabilir veya zararlı yazılım içerebilir. Bu nedenle, TLauncher’ı indirirken dikkatli olunmalı ve yalnızca güvenilir kaynaklardan indirilmelidir. Resmi TLauncher web sitesi, güvenilir ve virüssüz bir indirme kaynağıdır. Ayrıca, bir anti-virüs programı kullanmak ve güvenilir bir yazılım indirme sitesinde indirme yapmak da önemlidir.

Bazı kullancıların konu hakkındaki yorumları;

TLauncher virüslü mü bir kesim var diyor bir kesim yok diyor bana göre bu kadar yıl çalışan bir firma ve herkes tarafından kullanılan bir uygulama bir şey olsa çoktan olurdu diye düşünüyorum.

Yani babasının hayrına bedava minecraft vereceklerini beklemek yanlış bunca yıllık firma taş yemez sunucu paraları alıp

minecraft lisans vermiş zaten tlauncher’a öyle biliyorum yani minecraft serbest kılmış minecraft cracklerine

Virüs değil, en azından bu prim kasan YouTuber’ların sunduğu argümanların hepsi yanlış. Daha argümanları savunmaya çalışıyorlar çaresiz biçimde. Bir de yanlışlarını söyleyenleri de banlıyorlar. Gene de korsan yazılıma pek güvenmemek lazım gene de.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0