in

Anadolu’yu ‘kayda’ alan müzik öğretmeni Emre Dayıoğlu kimdir?

Emre Dayıoğlu bir müzik öğretmeni 1988 doğumlu olan Dayıoğlu müzik öğretmenliğinden fırsat bulduğu zamanlarda muhteşem bir projeye imza atarak herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Lakin verdiği emek, öğretmenlik mesleğinden kazandığı bütçeyle sağlandığı için belirli bir yere kadar gidebildi. Öğretmen imkanlarıyla bu kadarını yapabiliyorum. https://t.co/MDHu673Wqi — Emre Dayıoğlu (@emredayioglu07) July 2, 2019 2019 yılının başından beri bir şekilde sosyal medyanın gündeminde olan Emre Dayıoğlu, birçok kez haberlere konu olması ve çeşitli röportajlar vermesine rağmen en büyük çıkışını Cem Yılmaz’ın attığı twit ile sağladı. Cem Yılmaz 13 Nisan tarihinde attığı twitte; ‘Senden tüm Anadolu razı olsun.. helal olsun.. bir milim faydam olacak ise lütfen haber et sayın hocam belki bir vazife de bana düşüyordur’ diyerek fitili ateşlemiş ve tüm Türkiye’nin dikkatini çeken bir paylaşımda bulunmuştu. Bu paylaşımın ardından beklemediği bir tepki alan Cem Yılmaz, sosyal medya kullanıcılarının müzik öğretmenine yardım etmemesinden dolayı Cem Yılmaz’ı eleştirdi.. Aradan geçen ayların ardından Opet’i etiketleyerek bir paylaşım da bulunan Cem Yılmaz, belki de Emre Dayıoğlu’nun hayallerini gerçekleştirecek hamleyi yapmış oldu. Cem abi çok yaşa bee, iyi ki varsın.@CMYLMZ https://t.co/boq276na6V — Emre Dayıoğlu (@emredayioglu07) July 3, 2019 Akaryakıt firması olan OPET ile bir proje başlatmaya çalışan Cem Yılmaz’ın isteğine firma kayıtsız kalamadı ve başlayacak projenin sinyallerini verdi. Tüm bu yaşananların ardından Haluk Levent ve İskender Paydaş gibi önemli müzik sanatçıları da attıkları twitler ile konuya dahil oldular. Şimdiden teşekkür ederim @opettrİstediğiniz zaman görüşebiliriz. https://t.co/wsnpkxhBzm — Emre Dayıoğlu (@emredayioglu07) July 3, 2019 Yaşananların ardından Emre Dayıoğlu, Haluk Levent’e bir teklif yaparak birlikte Anadolu’nun bir köyünde müzik kayıt etmeyi teklif etti.. Şimdi herkesi heyecanlandıran bu paylaşımların nasıl bir projeye dönüşeceği merak ediliyor. Teşekkürler sana da @haluklevent abi. Sen uygun olunca bir köye benimle gelmeyi teklif ediyorum. Ne dersin? Ayrıca, birlikte 'Deniz Üstü Köpürür' türküsünü çalıp kaydederiz. Üçtelli çalarım, sen de gitar çalıp söylersin. https://t.co/RBV8Wax1MT — Emre Dayıoğlu (@emredayioglu07) July 3, 2019 Emre Dayıoğlu, geçtiğimiz ay içerisinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile de bir araya gelmişti.

Emre Dayıoğlu bir müzik öğretmeni 1988 doğumlu olan Dayıoğlu müzik öğretmenliğinden fırsat bulduğu zamanlarda muhteşem bir projeye imza atarak herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Lakin verdiği emek, öğretmenlik mesleğinden kazandığı bütçeyle sağlandığı için belirli bir yere kadar gidebildi.

2019 yılının başından beri bir şekilde sosyal medyanın gündeminde olan Emre Dayıoğlu, birçok kez haberlere konu olması ve çeşitli röportajlar vermesine rağmen en büyük çıkışını Cem Yılmaz’ın attığı twit ile sağladı.

Cem Yılmaz 13 Nisan tarihinde attığı twitte; ‘Senden tüm Anadolu razı olsun.. helal olsun.. bir milim faydam olacak ise lütfen haber et sayın hocam belki bir vazife de bana düşüyordur’ diyerek fitili ateşlemiş ve tüm Türkiye’nin dikkatini çeken bir paylaşımda bulunmuştu.

Bu paylaşımın ardından beklemediği bir tepki alan Cem Yılmaz, sosyal medya kullanıcılarının müzik öğretmenine yardım etmemesinden dolayı Cem Yılmaz’ı eleştirdi..

Aradan geçen ayların ardından Opet’i etiketleyerek bir paylaşım da bulunan Cem Yılmaz, belki de Emre Dayıoğlu’nun hayallerini gerçekleştirecek hamleyi yapmış oldu.

Akaryakıt firması olan OPET ile bir proje başlatmaya çalışan Cem Yılmaz’ın isteğine firma kayıtsız kalamadı ve başlayacak projenin sinyallerini verdi. Tüm bu yaşananların ardından Haluk Levent ve İskender Paydaş gibi önemli müzik sanatçıları da attıkları twitler ile konuya dahil oldular.

Yaşananların ardından Emre Dayıoğlu, Haluk Levent’e bir teklif yaparak birlikte Anadolu’nun bir köyünde müzik kayıt etmeyi teklif etti.. Şimdi herkesi heyecanlandıran bu paylaşımların nasıl bir projeye dönüşeceği merak ediliyor.

Emre Dayıoğlu, geçtiğimiz ay içerisinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile de bir araya gelmişti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0