in

Barbaros’un şaşırtan paylaşımına Somer Şef’ten destek mesajı… 

TV8’in sevilen yemek yarışması MasterChef sona erdi ancak iddiaların ve açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Masterchef sayesinde adını duyuran yarışmacılar sosyal mecralarda tutunmaya ve var olmaya çalışırken, dün Masterchef’i ikincilikle bitiren Barbaros Yoloğlu’ndan herkesi şaşırtan ve kafa karşılığına sebep olan bir açıklama geldi. TV8’in en popüler yarışmalarından olan Masterchef’in 2020 sezonu geçtiğimiz aylarda Serhat Doğramacı’nın şampiyon olmasıyla sona erdi.  İşte, Barbaros’un şaşırtan paylaşımına Somer Şef’ten destek mesajı… 

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘MasterChef Türkiye 2020′ yarışmasında ikinci olan Barbaros Yoloğlu, sosyal medyada gündem olan bir açıklamada bulundu. Yarışmanın jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun bu paylaşıma yaptığı yorum dikkat çekti. TV8 ekranlarında yayınlanan ‘MasterChef 2020’ye damga vuran, büyük finalde Serhat Doğramacı’ya yenilen Barbaros YoloğluInstagram hesabından yaptığı paylaşımla magazin gündemine geldi. İşte, Barbaros’un şaşırtan paylaşımına Somer Şef’ten destek mesajı… 

Barbaros’un şaşırtan paylaşımına Somer Şef’ten destek mesajı… 

Yarışma boyunca Serhat’ın en büyük rakibi Barbaros Yoloğlu ise yarışmadan ikinci olarak ayrıldı. Final haftasında kozlarını paylaşan Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu, hem rakip hem de yakın arkadaştı. Bu sebeple ne Serhat kazandığına sevindi ne de Barbaros kaybettiğine üzüldü. Alışık olmadığımız kadar centilmence yarışan iki dost yarışmadan sonra da birbirlerinden “iki şampiyon” diyerek bahsetmeye devam etti. Bu centilmence yarış bitti, sular duruldu, Survivor başladı, herkes kendine hayatına odaklanmaya başladı hatta Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu ve Emir Elidemir beraber bir projeye mi başlayacak derken dün Barbaros Yoloğlu’ndan kafa karıştıran 14 Şubat paylaşımı geldi. 

Masterchef Barbaros’un şaşırtan paylaşımı 

Bildiğiniz gibi dün 14 Şubat sevgililer günüydü. Hem İstanbul’u etkisi altına alan karlı hava hem de sevgililer günü birleşince bütün gün ve bütün gece ünlü isimlerden romantik paylaşımlar geldi. Ancak bu paylaşımlarda biri oldukça kafa karıştırdı: “Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu. Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz  tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.????????” 

Masterchef ikincisi Barbaros Yoloğlu, alıştığımızdan biraz farklı bir sevgililer günü paylaşımı yaptı. LGBT savunuculuğu mu yaptı, yoksa cinsel tercihini mi açıkladı pek anlayamadık ancak Barbaros’un bu paylaşımına takipçileri destek yorumlarını eksik etmedi. Somer Şef’ten destek mesajı geldi. Ünlü şef ‘’ Love is love’’ yorumunda bulundu. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0