in

Dabur Amla yağı kullananlar yorumları ne yönde?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Dabur Amla yağı çok fazla merak ediliyor. Dabur Amla yağı satın almak isteyen insanlar nasıl olduğunu öğrenmek için insanların yorumlarını merak ediyor. Peki Dabur Amla yağı kullananların yorumları ne yönde?

Saçlarımız en önemli güzellik unsurlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden birçok insan her sabah kalkıp saçını yapıyor. Genelde yüksek ısıya maruz kalan saçlar uzun sürede oldukça çok yıpranabiliyor. Bunu engelleyebilmek için ise çeşitli bakım yağları kullanıyorlar. Bu yağlardan biri olan Dabur Amla yağı Hepsiburada’da oldukça çok büyük bir indirim ile satılıyor. Bundan dolayı da birçok insanın ilgisini çekti. İnsanlar yağın nasıl olduğunu kullanıcı yorumlarını internette araştırıyor. İşte bazı Dabur Amla yağı kullananların yorumlar şöyle;

“Hacı yağı gibi kokuyor, üzerinde en az iki saat saçta bekletmeniz gerektiği yazıyor ilk denememde yaklaşık 5-6 saat tuttum ve saçlarımı yıkadığımda keratin bakımı yaptırmışım gibi yumuşacık saçlarım, kabarma vs de olmadı. Uzun kullanımda etkileri nasıldır bilmiyorum ama ilk kullanımda aldığım etkiden memnunum.”

“Selam, öncelikle bir sene içinde yedi kez saç boyama ve iki kez açma girişiminde bulunan ve saçları haliyle yıpranan ve dökülmeleri artan biri olarak yazıyorum. Öncelikle saç dökülme konusuna çok takmamak lazım çünkü bu normal ve her gün bir miktar dökülmesi sağlıklı bir şeydir. Sadece yağ veya şampuan ile de tedavi edilmez. Yediklerin, kan değerlerin, stres vs daha çok etkiler. Benim saçlarım da dökülme ve yıpranma arttı boyadığım için peş peşe. Bu yağ farz mı değil aktardan gidip başka yağlar da alabilirsiniz ama yağ güzel saçı yumuşatıyor ve nemlendiriyor yıpranan saçlar için güzel bi seçenek. Sürerken saçı döküyor diyen arkadaşlar ne sürerseniz sürün dökülür yani yağ bu ağırlaştırır normal bi şey evham yapılacak bi şey değil yani. Kokusu çok ağır demişler ama beyaz hacı şakir gibi bana çok ağır gelmedi pek koku hassasiyetim yok ondan olabilir. Sabah sürdüm bi altı yedi saat sonra yıkadım. Ürün sağlam ve dökülmeden ulaştı elime. Dökülmeniz aşırı varsa sebamedin dökülme için olanını alın ve bana dua edin. Çok yoksa glissin yeşil olanını alın o da mükemmel yapıyo saçı. Ve elsevin saç maske ve kremlerini de kullanırsanız baya kurtulursunuz yıpranma şikayetlerinizden. Ben bunları uyguladım ve baya toparladım saçımı, saça çok işlem de uygulanmaması önemli tabi. Neyse sevgiler.”

“3 kez kullandım daha ilk kullanımda fark ettim gerçekten saçın nem düzeyini ayarlıyor saçlarım çok kuruydu şimdi yumuşacık oldu.diplere bir sprey şişesiyle az uygulayıp masaj yaparak kullandım bone falan kullanmamama rağmen iyi sonuç aldım 2 saatten fazla beklettim tavsiye ederim.ancak paketleme güzel olmasına rağmen sızmıştı.”

“Rahatsız edici Kokusunun dışında hiçbir etkisini görmedim. Kuru ve yıpranmış saçlar için gerekli bir ürün değil. Şahsen kendim test ettim. saçlarım için çözüm ararken saç derim zarar gördü. Ürünü ne kadar deriye temas ettirmemeye çalıştıysam da bi şekilde deriye siniyor.Saç derimde aşırı bi kaşınma oluştu. Şimdi onun tedavisiyle uğraşıyorum. Boşuna para verip eziyetini çekmeyin derim.”

“3 kere kullandım hiçbir fayda görmedim ya da kuru saçlar için yeterli değil. Kokusu da denildiği gibi kolalı jelibonu anımsatıyor rahatsız olmadım”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0