in

C Life kullananlar yorumları ne yönde?

Son zamanlarda birçok insan tarafından C Life isimli macun oldukça çok merak ediliyor. Kadınlar tarafından çok fazla merak edilen macunun işe yarayıp yaramadığı internette araştırılıyor. Bundan dolayı insanlar satın almadan önce kullananların yorumlarını merak ediyor. Peki C Life macun kullananların yorumları ne yönde?

Kadınların adet döngülerini düzene sokmak için ve yumurtalıkların büyümesine yardımcı olduğunu iddia eden C Life macun son zamanlarda birçok kişi tarafından merak ediliyor. Kadınların adet döngülerini düzene soktuğunu iddia eden macun internette oldukça çok araştırılıyor. Aynı zamanda C Life’ın hamile kalmayı da kolaylaştırdığı iddia ediliyor. Birçok insan macunun gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyor. Macun hakkında yapılan bazı kullanıcı yorumları şöyle;

“Ben kullandım kullanımı çok zor hergün iki buçuk litre su içeceksin ve 40 dakika yürüyüş yapacaksın yuttuktan sonra tadı kötü ama işe yarıyormuş ben bir hafta kullandim bıraktım kaza geçirdiğim için devam edemedim şu icip yürümezsen enfeksiyonu tetikliyor.”

“Üç ay kullanmama rağmen ne yumurtamda artış oldu ne başka bir şey. Ümitle almıştım ama hamilelik için hiçbir yarar göremedim. Bir arkadaşım iki kutu verdi ben de bir tane daha aldım. Çünkü en az 3 ay kullanılması gerek dediler. Ama bir etki göremedim.”

“Ürünü aldım kullandım 28 yaşında düzenli adet olan biriyken 42 günde 40 günde bir adet olmaya başladım. 4 aydır bu şekilde hiçbir çözüm bulamadım. Gebe kalabilmek için almıştım bırakın gebeliği her ay düzen içinde olan adetim bozuldu. İnsanların en zayıf yerinden böyle vurulmamalı.”

Genel olarak bakıldığında macun ile ilgili sürecin oldukça zorlu olduğu görülüyor. Bu zorlu sürecin yanında ilacın çeşitli enfeksiyonlara neden olabileceği de kullanıcılar tarafından belirtilmiş durumda. Birçok kişi ilacın yarattığı sorunlardan şikayetçi. Bu yüzden kullanmadan önce doktorunuza sormanızda fayda var gibi duruyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0