in

Fideyo nedir ne işe yarar?

Fideyo nedir ne işe yarar soruları son günlerde vatandaşlar tarafından çokça araştırılıyor. İnternette birçok kişinin karşılaştığı ancak henüz yeterli bir popülariteye ulaşamayan fideyo nedir? Youtube platformunda dönen reklamlarda veya sosyal medyada kullanıcıların paylaşmasıyla haber olunan Fideyo ne işe yarar? Fideyo ile ne yapılıyor? Fideyo nasıl kullanılır? Fideyo uygulaması ücretli mi? İşte, merak edilenler…

Son günlerin en çok konuşulan ve yeni uygulaması fideyo arama motorlarında araştırılıyor. Birçok kişinin ilk defa duyduğu ve hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istediği fideyo nedir? Fideyoya giren vatandaşlar uygulamayı nasıl kullanıyor? Fideyo ne işe yarar? Fideyo uygulaması ile neler yapılıyor? Fideyo ne işe yarıyor? İşte, detaylı bilgiler…

FİDEYO NEDİR NE İŞE YARAR?
Son günlerin popüler uygulaması Fideyo, sevdiklerinize veya kendinize; hayranı olduğunuz ünlü ve tanınmış kişilerden, kişiye özel video satın alabileceğiniz bir platform olarak kullanıma sunuluyor.

Sınırları, sizin yaratıcılığınız belirler. Fideyo genellikle doğum günleri, tebrik, teşekkür, özür, rica, teklif, davet, şaka ve motivasyon konuşması için tercih ediliyor.

İstediğiniz ünlü kişiden istediğiniz kişiye göndereceğiniz videoları herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşım hakkına da sahipsiniz.

Fideyo’n hazır olduğunda izleyebileceğin ve indirebileceğin linki e posta ile iletiliyor. Seçtiğiniz ünlüye göre video siparişten sonraki 3. Gün saat 23.59’a kadar teslim edilme süresi veriliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0