in

Nyakim Gatwech kimdir?

Nyakim Gatwech kimdir sorusuyla arama motorlarında araştırmalarda bulunan vatandaşlar son günlerde gündemde yer alan isim hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istiyor. Birçok kişinin sosyal medyada gördüğü ve ön plana çıkardığı Nyakim Gatwech kimdir? Nyakim Gatwech neden gündemde? Guinness Rekorlar Kitabına girerek insanları şaşırdan Nyakim Gatwech ne iş yapıyor? Nyakim Gatwech nereli? İşte, merak edilenler…

Ten renginden dolayı Guinness Rekorlar kitabına girdiği iddia edilen ve sosyal medyada ön plana çıkarılan Nyakim Gatwech kimdir? Son günlerde pek çok kişinin gündeme getirdiği ve fikir öncüsü olarak ilan edilen Nyakim Gatwech nereli? Dünyanın her yerinden insanın destek tweetleri atarak gündeme taşıdığı Nyakim Gatwech kaç yaşında? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler…

NYAKİM GATWECH KİMDİR?
Nyakim Gatwech, 27 Ocak 1993 yılında dünyaya geldi. 27 yaşındaki moda ikonu, şu an Minneapolis, Minnesota’da yaşıyor.

Gatwech hem moda sektöründeki çeşitliliği, hem de dünyadaki siyahi haklarını temsil ediyor. Ona takılan ‘Karanlığın Kraliçesi’ lakabını da kabul ediyor.

Nyakim Gatwech, Melanin adlı normalde deride, saçlarda, göz zarlarında, beynin bazı bölgelerinde, melanik denen bazı urlarda bulunan ve tirozin’in yükselmesiyle oluşan koyu renkli biyolojik pigment hastalığına yakalandığı biliniyor.

Güney Sudanlı model Nyakim Gatwech, Guinness rekorlar kitabına göre “Dünya’nın En Siyah İnsanı” olarak seçildiği iddia edildi ancak bu konuda resmi bir açıklama bulunmuyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0