in

Seray Sever hamile mi?

Son günlerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasının jüriliğini yapan Seray Sever, dikkat çeken isimlerden. Yarışmadaki tavırları ve hareketleriyle izleyiciler tarafından oldukça seviliyor. Programdaki anaç tutumunun ardından akıllara Seray Sever hamile mi sorusu geldi. İşte, Seray Sever hamile mi sorusunun cevabı…

TV8 ekranlarının sevilen programı Doya Doya Moda’nın jürilerinden biri olan Seray Sever izleyiciler tarafından çok seviliyor. Seray Sever hamile mi sorularının sorulmasının ardından sizler için bu haberi derledik. İşte Seray Sever hamile mi sorusunun cevabı… 

SERAY SEVER HAMİLE Mİ? 

Seray Sever, 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Doğuş Koleji’nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 1990 yılında TRT’de “Popstop” isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu yapmaya başladı. 3 yıl bu görevini sürdürdü. 1995 yılında Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde ve Mirkelam’ın Tavla klibinde yer aldı. 1996 yılında, Atv’de ‘Sabah Şekerleri’ nde programını sunmaya başladı. Daha sonra Erhan Yazıcıoğlu ile Seç Bakalım, Orhan Boran’la “Atv’de Pazar” ve Show TV’de yayınlanan “Şans Kapıyı Çalınca” adlı yarışma programında Kayra Şenocak ile birlikte görev aldı. 

2001 – 2002 yılları arasında yönetmenliğini Fatih Aksoy’un yaptığı “Dadı” adlı dizide Gülben Ergen, Kenan Işık, Haldun Dormen, Sinem Kobal ile birlikte oynamıştır. Aynı yıl, Show TV’de yayınlanan “Ev Hali” isimli dizi, Atv’de “Aşk Olsun” isimli program, “Dolunay Katili” isimli tiyatro oyunu ve pek çok reklam filminde oynadı. 

Doya Doya Moda yarışmasında jüri üyeliği yapan Seray Sever’in hamile olup olmadığı henüz bilinmiyor. Her ne kadar arama motorlarında çokça aranmış olsa da yeni gelişmeler yaşandıkça haberimizde yer vereceğiz. 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0