in

Seray Sever’in çocuğu var mı?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından Doya Doya Moda’nın jüri üyesi Seray Sever’in çocuğu var mı sorusu oldukça merak ediliyor. Yarışmayı sıkı takip eden kişiler jürilerin özel hayatlarına dair detayları merak ediyor. Son günlerde ise Seray Sever’in çocuğu var mı sorusu araştırılmaya başlandı. Peki, Seray Sever’in çocuğu var mı? İşte, Seray Sever’in çocuğu var mı sorusunun yanıtı…

Doya Doya Moda jüri üyelerinden birisi olan Seray Sever’in çocuğu var mı sorusu son günlerde çok fazla tartışılıyor. Yarışmayı izleyen seyirciler genellikle jüri heyeti ve yarışmacılarla ilgili özel hayatlarına dair detayları merak ediyor. Seray Sever de merak uyandıran isimlerden birisi. Peki, Seray Sever’in çocuğu var mı? İşte, Seray Sever’in çocuğu var mı sorusunun detaylı cevabı… 

Seray Sever’in çocuğu var mı? 

Yarışmadan önce de Türkiye’nin yakından tanıdığı Seray Sever daha önce farklı programlarda sunuculuk yapmıştı. Doya Doya Moda’ya jüri olduktan sonra da bir kez daha gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz yıl evlendiği bilinen Sever’in çocuk sahibi olup olmadığı merak ediliyor.  

47 yaşında olduğunu söyleyen Seray Sever henüz 21 yaşındayken ilk evliliğini yapmıştı. 1994 yılında Uğur Kozanoğlu ile evlenen Seray Sever, aradan geçen 5 yıldan sonra boşanmıştı. İkili arasında “aldatma dedikoduları” nedeniyle soğukluk yaşanmış, olay boşanmaya kadar gitmişti. Seray Sever’in bu evliliğinden çocuğu olmadı.  

Seray Sever son olarak 2018 yılında Eray Sünbül ile evlendi. Aralarında 10 yaş fark olan Seray Sever, bu yaş farkıyla ilgili oluşan dedikodulara kulak asmamaya çalışıyor. Seray Sever ikinci evliliğinden de henüz çocuğu yok. Ancak çocuk istediğini belirten Sever, bunun için özel olarak uğraştıklarını söyledi.  

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0