in

Spor salonları kapanacak mı Kasım 2020 bilgisi?

Spor salonları kapanacak mı sorusu bugünlerde arama motorlarında çokça araştırılıyor. Salgının hızının artmasıyla birlikte vaka sayılarında yaşanan artış haziranda kaldırılan önlemlerin tekrardan geri getirileceği düşüncesi artıyor. Mart ayından haziran ayına kadar kapalı kalan spor salonları kapatılacak? Spor salonları korona virüs salgını karşısında açık kalacak mı? Spor salonları kapatılıyor mu? İşte, merak edilenler…

Vakaların artmasının ardından tekrardan yasakların geri getirilmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Toplu halde bulunulan alanların kısıtlanmasına yönelik çıkan fikir birliğinin ardından spor salonları kapanacak iddiaları gündemin üst sıralarına yerleşmiş durumda. Peki, spor salonları kapanacak mı? Spor salonları kapanacak mı kasım 2020 bilgisi nedir? Spor salonları kapatılıyor mu? İşte, detaylar…

SPOR SALONLARI KAPANACAK MI KASIM 2020 BİLGİSİ?
Vaka sayılarının artmasıyla beraber yeni önlemlerin alınacağının açıklanmasıyla beklenen ilk dönemki gibi mekanların kapatılması gibi bir durum yaşanmadı.

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklama sonrasında spor salonları kapatılmadı. Sporunu yapmak isteyen vatandaşlar daha önce 24.00’a kadar yapabilirken şimdi korona virüs tedbirleri kapsamında saat 22.00’a kadar yapabilecek.

Spor salonları ile birlikte halı sahalar da akşam belirtilen saate kadar hizmetine devam edip bu saatten sonra kullanıma kapatılacak. Bakanlık 81 ilin valiliğine gönderdiği corona virüs tedbirleri genelgesinde bu kurala uymayan işletmeler hakkında yaptırım uygulayacağını açıkladı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0