in

Ali Hikmet Ünlü kimdir?

Ali Hikmet Ünlü kimdir sorusu arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı. Birçok kişinin internet üzerinde araştırıp özel hayatıyla ilgili tüm detayları merak ettiği Ali Hikmet Ünlü kimdir? Ali Hikmet ünlü ne iş yapıyor? Ali Hikmet Ünlü mesleği ne? İşte, merak edilen isim hakkında detaylar…

Sosyal medyada çokça konuşulan ismin arama motorlarında çokça araştırılmasıyla dikkatleri üzerine çeken Ali Hikmet Ünlü kimdir? Çalışkanlığı ve prensipleriyle ön plana çıkan Ali Hikmet Ünlü ne iş yapıyor? Ali Hikmet ünlü patron mu? Ali Hikmet Ünlü nerede çalışıyor? İşte, tğm bilgiler…

ALİ HİKMET ÜNLÜ KİMDİR?
Cotton Club TR Hijyenik ve Kimyevi Ürünler Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi müdürü olan Ali Hikmet Ünlü arama motorlarında çokça araştırılıyor.

Türkiye’de hijyen ve temizlik başta olmak üzere kişisel bakım ile bebek ürünlerinin de üretiminde olan Cotton Club TR müdürü Ali Hikmet Ünlü’dür.

COTTON CLUB ŞİRKETİ NE İŞ YAPIYOR?
Türkiye dahil üç ülkede üretim tesisi bulunan Cotton Club ailesinin temeli, 2000 yılında Moskova’da Cotton Club LLC şirketinin kurulmasıyla atılmış, 2006 yılında İstanbul’da, Cotton Club Türkiye ve Kiev – Litvanya’da Cotton Club LI. ismiyle iki şirket daha faaliyete geçirilerek büyüme yolunda ciddi atılım yapılmıştır.

Üretim tesislerinin yanı sıra; Rusya, Kazakistan, Belarus, Özbekistan, Ukrayna ve Çin’de satış ofisleri ile lojistik dağıtım tesisleri bulunmaktadır.

2006 yılında Beylikdüzü’nde faaliyete geçen Cotton Club Türkiye; 2011 yılında Selimpaşa – SİLİVRİ’de bulunan Ortaköy Sanayi Bölgesinde, toplam 11000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Yüksek kalite işçiliğinin sonucu olan kendi markası ile özel markalar adı altındaki ürünlerinin, yurt içinde ve beş kıta’da 45 ülkede satışı yapılmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0