in

Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında? Azad yılmaz ne iş yapıyor? 

Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor gibi sorular son günlerde çok fazla araştırılıyor. Sosyal medyada paylaştığı içeriklerle oldukça merak edilen isim, Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorularıyla yeniden gündemde. Peki, Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor? İşte, Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorularının cevapları… 

Son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri çeken genç iş adamı Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorularıyla bir kez daha gündemde. Lüks yaşam tarzı ile ilgileri çeken Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor soruları merakla araştırılıyor. Ayrıca internet dünyasında da en fazla merak edilen isimler arasında yer alan Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorularını sizler için yanıtladık. Peki, Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor? İşte, Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında ve Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorularının yanıtları… 

Azad Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?  

Azad Yılmaz iş hayatı dışında eğlenceli hayatını paylaştığını sosyal medya hesaplarında fenomen olmuştur. Fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Gittiği yerler yaşam tarzı ile otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villalar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak tanınmakta. Azad Yılmaz 6 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Azad Yılmaz aslen Samsunludur. 

Azad Yılmaz Youtube de Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videolar paylamıştır. Videolar çok sayıda izlenme seviyesine kısa bir zamanda ulaşmıştır. Çok fazla takip edilse de çok seveni ilgi ile içeriklerini bekleyeni olsa da ciddi anlamda eleştirilere de maruz kalmaktadır.Azad Yılmaz daha çok damar tarzında şarkılar dinlemekte ve bu şarkıların eşliğinde içinden geldiği gibi konuşan konuşmaktadır ve bu çok sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan bazı kötü dedikodular sebebiyle ‘’Ben Geldim (Dedikodular çıkmış çıkaranın..)” adlı videosu 700.000 üzerinde görüntüleme almıştır. Azad Yılmaz’ın doğum gününde 6 Mayıs 2019 tarihinde Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay gibi isimlerle doğum gününü kutladığını gösteren bir video yayınlamıştır. 

Azad Yılmaz ne iş yapıyor? 

Azad Yılmaz YouTube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında daha yeni yeni tanınmaya başladığı zamanlarda iş kariyerine araba alım satımı ile içerik üreterek başlamıştır. Lüks araçların alım ve satım işlerini yapmaktadır. Bir videosunda, “Arkadaşlar herkese hayırlı işler, otomobil işine girdim. Lüks araç alımı, satımı her şey var. Parada sıkıntı yok. Limit yok. Araç alım satım işine girdik. Lüks araç satan, alacak olan arkadaşlarım bana ulaşsın. Biz de değerlendirebiliriz arabalarınızı. Artık otomotiv sektörüne de el attım. Desteklerinizi bekliyorum. Hepinizde teşekkür ederim. Yeni araçlarınızın satışı, alışı hiç limit yok. Uçak mı satıyorsun? Gel yine ben alacağım. Problem yok. Allah’a emanet olun” demiştir. Bir canlı yayına katılmış ve Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefeyi Türkiye içinde sattıklarını söylemiştir. Aynı zaman künefeyi tanıttıklarını ve dünyanın birçok ülkesine satış yaparak dünyaya duyurduklarını söylemiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir. Azad Yılmaz, Künenfes markasının tüm ürünlerinin Metro, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satıldığını belirtmiştir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0