in

Azad Yılmaz kimdir? Künenfes’in sahibi mi?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Azad Yılmaz oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar Azad Yılmaz’ın kim olduğunu ve Künenfes’in sahibi olup olmadığını araştırıyor. Peki Azad Yılmaz kimdir? Künenfes’in sahibi mi? Gelin hep beraber bu soruların cevaplarına bakalım.

Sosyal medyanın hayatımız ile bu kadar iç içe olmasından dolayı birçok kişi anlık olarak ünlü olabilmektedir. Yaptıkları paylaşımlar ile dikkat çeken insanlar ön plana çıkarak popüler olabilmektedir. Son zamanlarda da sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile Azad Yılmaz oldukça çok dikkat çekmeye başladı.

İnsanlar Azad Yılmaz’ın kim olduğunu ve Künenfes’in sahibi olup olmadığını araştırıyor. Azad Yılmaz 1982 tarihinde Samsun’da doğmuştur. 37 yaşında olan iş adamı, lüks hayatı ile oldukça çok dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra YouTube kanalı da bulunan Azad Yılmaz insanlar tarafından Künenfes’in sahibi olup olmadığı konusunda da merak ediliyor.

Künefe tatlısı yapan bir firma olan Künenfes, BİM, Metro, Migros ve Kipa gibi marketlerde satılmaktadır. Azad Yılmaz ise bu markanın sahibidir. Azad Yılmaz’ın Instagram’da 704 bin takipçisi bulunmaktadır. YouTube’da ise 90 bin 6 yüz abonesi bulunmaktadır. Daha çok Instagram tarafında tanınan iş adamı son 1 aydır YouTube’a video atmamaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0