in

Bahar Mursaloğlu kimdir? 

Kerem Dürüst ile ilişkileriyle sık sık gündeme gelen Bahar Mursaloğlu kimdir sorusuyla gündemde. Olaylı evlilikleriyle magazin dünyasında da yer alan Bahar Mursaloğlu kimdir sorusuyla araştırılmaya devam ediyor. Arama motorlarında çokça aratılan Bahar Mursaloğlu kimdir sorusu merak edilmeye devam ediyor. Peki, Bahar Mursaloğlu kimdir? İşte, Bahar Mursaloğlu kimdir sorusunun detaylı yanıtı… 

Son günlerde birçok kişi Bahar Mursaloğlu kimdir sorusunu araştırmaya başladı. Kerem Dürüst ile yaşadığı evlilikle gündeme gelen Bahar Mursaloğlu kimdir sorusuyla bir kez daha merak ediliyor. Peki, Bahar Mursaloğlu kimdir? İşte, Bahar Mursaloğlu kimdir sorusunun detaylı cevabı… 

Bahar Mursaloğlu kimdir? 

Kerem Dürüst, Katalina Gomez’le Amerika’da halen evli görünmesine rağmen geçen yaz Bodrum’da Bahar Mursaloğlu’yla nikâh masasına oturmuştu. Mursaloğlu’yla evini ayıran Dürüst, Amerika’daki eşine dönmüştü. Bahar Mursaloğlu hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. 

Kerem Dürüst ilk kez 2005 yılında Süreyya Yalçın’la nikâh masasına oturmuş, ancak o evlilik uzun ömürlü olmamıştı. Kerem Bey, ikinci evliliğini 2010 yılında Amerika’da Kolombiyalı iç mimar Katalina Gomez’le yaptı, 1 yıl sonra da oğlu Ekrem dünyaya geldi. Bu arada Amerika’da “Reina Limousine” adında bir otomobil kiralama şirketi bulunan Kerem Bey, dünyayı saran ekonomik krizde büyük darbe yedi. İşlerinin yanı sıra evliliğinde de sorunlar yaşamaya başlayan iş adamı, soluğu Türkiye’de aldı. 

Amerika’da boşanmadan Türkiye’de evlendi 

Geçen yaz Bodrum’da Bahar Mursaloğlu’yla tanışan Kerem Dürüst, Amerika’daki evliliği henüz resmi olarak bitmemesine rağmen üçüncü kez nikâh masasına oturdu. Bodrum Belediyesi’nin nikâh dairesinde sade bir törenle evlenen çift, daha sonra Mavi Otel’de dostları için düğün yemeği verdi. Kerem Dürüst, o dönem Gomez’le evliliği hakkında sorular soran basın mensuplarına “Amerika’daki nikâhım Türkiye’de geçerli değil. Katalina ile yollarımız ayrılmıştı zaten” demişti. 

Yaz bitti, kış geldi ve Kerem Dürüst’le Bahar Mursaloğlu’nun aşkları sona erdi. Çift, “Aramızda görüş ayrılıkları var, birbirimize biraz zaman tanıyalım” diyerek evlerini ayırdı. Kerem Bey de o süreçte uçağa atladığı gibi Kolombiyalı eşi ve çocuğunun yanına Miami’ye gitti. Kış aylarını önce Miami’de, sonra Kolombiya’da ve ardından Ekvador’da birlikte geçiren Kerem Dürüst ile Katalina Gomez, bu süreçte yeniden yakınlaştı ve yarım kalan evliliklerine devam etme kararı aldı. 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0