in

Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir? 

Son günlerde Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir soruları çok fazla merak ediliyor. 2011 yılında piyasaya çıkan ve oldukça ilgi gören Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir sorularıyla gündemde. Peki, Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir? İşte, Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir sorularının detaylı yanıtı… 

2011 yılında izleyiciyle buluşan ve 3 sezon devam eden Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir sorularıyla gündemde. Dizide başrol Hazal Kaya’nın arkadaşı rolünü canlandıran Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir sorularıyla araştırılıyor. Peki, Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir? İşte, Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir sorularının detaylı cevapları… 

Adını Feriha Koydum Günce kimdir, gerçek adı nedir? 

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Perçin ve Metin Çekmez’in paylaştığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisini talihsizlikler yakasını bırakmadı. Dizinin başrol oyuncularından Vahide Perçin’in meme kanseri olmasından dolayı diziden ayrılmak zorunda kaldı. Deniz Uğur’un da meme kanseri olduğu ortaya çıktı ama diziye çok kısa bir ara verip devam etti. 

Çağatay Ulusoy ile yıldızı barışmayan Hazal Kaya diziden ayrıldı. Yaşanan olayların ardından diziye Çağatay Ulusoy yalnız devam ederken ismi ‘Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu’ olarak değişti. Bu diziden de Metin Çekmez, Deniz Uğur, Murat Onuk, Neşem Akhan, Sedef Şahin ve Onay Kaya ayrıldı. Onların yerine Zeynep Çamcı, Beril Kayar, Gizem Karaca, Furkan Andıç ve Uğur Karabulut gibi isimler diziye katıldı. Düşük reytingler nedeniyle dizi final yaptı. 

Adını Feriha Koydum Günce gerçek adı nedir?

Asıl adı Gülşah Fırıncıoğlu olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu. Ardından Akademi 35Buçuk’ta oyunculuk eğitimi almış, Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü %100 bursla kazanmış ve birinci likle bitirmiştir. Bitirdiği bölümde yüksek lisans yapmakta aynı zamanda araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. 2015 yılında Akademi 35Buçuk Sanat Evi’nin eğitmen kadrosuna dahil olmuştur. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0