in

Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında?

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en fazla kullanılan uygulamalardan birisi TikTok… Instagram ve YouTube’da olduğu gibi TikTok üzerinden ismini duyuran kullanıcılar bulunuyor. Onlardan birisi de Cemre Solmaz… Çektiği TikTok videoları sayesinde bir anda popüler olmayı başaran sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında sorusu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Aynı zamanda 2019 yılında TikTok ödülüne layık olan ünlü fenomenin 5 milyonu aşkın takipçiye sahip. Peki, Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında? İşte Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında gibi merak edilen tüm soruların yanıtları…

Videolarıyla ortalığı kasıp kavuran Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında gibi sorular büyük bir ilgiyle araştırılıyor. Peki, Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında? İşte Cemre Solmaz kimdir nereli kaç yaşında? 

CEMRE SOLMAZ KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA? 

Cemre Solmaz 13 Nisan 2000 yılında Ordu Fatsa’da dünyaya gelmiştir. Yani Cemre’nin şuan ki yaşı 21’dir. Aslen Ordulu olan güzel fenomen şu an İstanbul’da yaşamaktadır.Cemre Solmaz iki yıllık hemşirelik bölümünü bitirmiştir. Üniversite eğitimini alması ardından hemşire olarak bir hastanede çalışmaya başlamıştır. Cemre Solmaz’ın anne ve babası ayrıdır. Babasıyla görüşmeyen fenomen annesi ve abisiyle son derecede yakındır.  

Ünlü fenomenin kilosu 48 ve boyu da 1.68 cm’dir. TikTok videoları ile üne kavuşan fenomenin aynı zamanda bir Youtube kanalı da bulunmaktadır. Son yıllarda popülerliği kazanan Cemre Solmaz çekmiş olduğu TikTok videoları ile fenomen olmayı başarmıştır. Genç youtuber, ünlü şarkılara playback yaparak çekmiş olduğu TikTok videolarıyla ün kazanmıştır. Güzel sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz TikTok videoları özellikle de genç kızlar tarafından yakından takip edilmektedir. Şu anda Cemre Solmaz’ın Tik tok hesabında 5 milyon 200 bin takipçisi bulunmaktadır.  

23 Ekim’de piyasaya sürdüğü ‘Bir Dilek’ şarkısı da büyük bir beğeni toplamıştı.

Cemre Solmaz’ın hayran kitlesi Youtube kanalını da yakından takip ediyor. Güzel youtuberın Youtube kanalında yaklaşık 1.5 M abonesi bulunuyor. Cemre Solmaz Cemre Solmaz, ne kadar kazancının olduğu sorusu üzerine 21 yaşındaki bir genç kızın kazanabileceği en güzel kazanca sahip olduğunu ifade etmiştir. Bununla birlikte gelir durumundan çok daha iyilerini kazanacağına inandığını da belirtmiştir. Aylık olarak gelir durumu hakkında net bir bilgi vermemiş olsa da kazancından son derecede memnun olduğunu açık bir şekilde ifade etmiştir.  

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0