in

Güven Bana yarışmasına katılan Avukat Burak Büyüksökmen kimdir?

Güven Bana yarışma konseptinde bir ilki başaran Avukat Burak Büyüksökmen, dikkatleri üzerine çekti. Yarışmanın zorluk boyutu artmadan rakibinin parayı kazanmasını isteyen Avukat Burak, rakibine butona basması için işarette bulundu. Rakibi ise her ne kadar işareti alsa da basmamakta direndi. Peki, rakibine para kazandırmak için işaret veren Avukat Burak Büyüksökmen kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler AVUKAT BURAK BÜYÜKSÖKMEN KİMDİR? İYİ Parti İstanbul Beşiktaş İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Avukat Onur Burak Büyüksökmen, 2005 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve buradaki eğitimini 2010 yılında tamamladı. 2010 yılında Ülgen Hukuk Bürosu’nda 6 aylık staj yapan Büyüksökmen, 2011 yılında Roma Hukuk Bürosu’nda işe başladı ve 3 yıl 7 ay boyunca burada görevini icra etti. 2015 yılında ise Büyüksökmen Hukuk Danışmanlık bürosunu kuran genç avukat, 4 buçuk yıl sonra BMC Hukuk bürosunun kurucu ortaklarından birisi oldu.

Güven Bana yarışma konseptinde bir ilki başaran Avukat Burak Büyüksökmen, dikkatleri üzerine çekti. Yarışmanın zorluk boyutu artmadan rakibinin parayı kazanmasını isteyen Avukat Burak, rakibine butona basması için işarette bulundu. Rakibi ise her ne kadar işareti alsa da basmamakta direndi. Peki, rakibine para kazandırmak için işaret veren Avukat Burak Büyüksökmen kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

AVUKAT BURAK BÜYÜKSÖKMEN KİMDİR?

İYİ Parti İstanbul Beşiktaş İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Avukat Onur Burak Büyüksökmen, 2005 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve buradaki eğitimini 2010 yılında tamamladı.

2010 yılında Ülgen Hukuk Bürosu’nda 6 aylık staj yapan Büyüksökmen, 2011 yılında Roma Hukuk Bürosu’nda işe başladı ve 3 yıl 7 ay boyunca burada görevini icra etti.

2015 yılında ise Büyüksökmen Hukuk Danışmanlık bürosunu kuran genç avukat, 4 buçuk yıl sonra BMC Hukuk bürosunun kurucu ortaklarından birisi oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=VEjnLE7vOcU

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0