in

Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor? 

Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor soruları son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Manken Elif Ece Uzun ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Mehmet Tuş’un hayatı merak ediliyor. Geçen yıl kendisinden evli olduğunu gizleyen Tuş’u terk eden Uzun, emlakçının ısrarlı tavrı üzerine yelkenleri suya indirmişti. Fakat son yaşanan olaylar oldukça şaşırtıcı. Peki, Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor? İşte, Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor sorularının detaylı yanıtları… 

Son günlerde Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor soruları birçok kişi tarafından merak ediliyor. İş adamı Mehmet Tuş ile 2019 yılında evlenen Elif Ece Uzun, eşinin uyuşturucu kullandığını ve kendisinden şiddet gördüğünü söyledi. Mahkemeye başvuran model, 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Peki, Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor? İşte, Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor sorularının detaylı cevaplar… 

Mehmet Tuş kimdir, ne iş yapıyor? 

Manken Elif Ece Uzun, 1.5 yıl önce evlendiği, ikiz çocuklarının babası işadamı Mehmet Tuş’un defalarca fiziksel şiddetine maruz kaldığını iddia ederek 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçede, Mehmet Tuş’un eşi Elif Ece Uzun’a defalarca fiziksel şiddet uyguladığı ve olayın karakola intikal ettiği anlatıldı. Mehmet Tuş hakkında daha fazla detaylı bilgi bulunmuyor. 

PSİKOLOJİK ŞİDDET 

Elif Ece Uzun’un fiziksel şiddetin yanı sıra ekonomik ve psikolojik şiddete de maruz kaldığının belirtildiği dilekçede, “Mehmet Tuş, uyuşturucu madde kullanmaktadır. Elif Ece Uzun’un kişilik haklarına saldırı teşkil eden hakaretler etmektedir. Mehmet Tuş, eşine şiddet uygulama, tehdit, hakaret ve aşağılama içeren söylemlerde bulunma, bedensel ve ruhsal bütünlüğüne zarar verme gibi eylemleri alışkanlık haline getirmiştir. Uzun, eşiyle aynı evde yaşadığı için hayati tehlikesi vardır. Korku ve endişe duyan Elif Ece Uzun’un mahkemenizce korunmasını istiyoruz” ifadeleri yer aldı. Karara itiraz eden Mehmet Tuş ise, eşinin mankenlik camiasından uzak olduğu için mağdur rolünü oynayıp kendisine yer bulmaya çalıştığını söyledi. 

ÇOCUKLARA DA YAKLAŞAMAYACAK 

Talebi haklı bulan mahkeme, Mehmet Tuş’un 2 ay süreyle mağdur eşi Elif Ece Uzun’un bulunduğu ev veya işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Mehmet Tuş’un eşine yönelik şiddet tehdidi, hakaret gibi söylemlerde bulunmamasına karar veren mahkeme, kişisel görüşme günleri hariç çocuklarına da yaklaşmamasına hükmetti. Karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağını da kararında açıkladı. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0