in

Apple TV ücretli mi?

Apple TV, konsol olarak düşünüldüğünde ücretli bir cihazdır. Bu cihazları Apple mağazalarından temin edebileceğiniz gibi, Apple bayilerinden de alma şansınız bulunuyor. Bu cihazları almadan Apple TV’den yararlanamazsınız. iPhone ve iPad üzerinden Apple TV servisine ulaşabilmek mümkün, ancak Apple TV’ler ile televizyonunu daha ‘akıllı’ bir hale getirir ve geniş bir film/dizi arşivine ulaşma şansınız olur. Apple TV’yi televizyonunuza bağladıktan sonra içeriklere hızlıca ulaşabilirsiniz. Apple hesabınızla cihaza giriş yaptığınızda binlerce içeriğe erişim sağlayabiliyorsunuz. Ancak filmleri ya tamamen satın almanız gerekiyor ya da kiralama yoluna gitmeniz gerekiyor. Aksi halde yayınları takip edemiyorsunuz. Aynı zamanda App Store’a girerek pek çok uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. iTunes üzerinden indirdiğiniz, edindiğiniz filmlere ve müziklere Apple TV’den rahatça ulaşabilirsiniz. Apple’ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu Apple TV Plus ise işin bir başka boyutu. Daha çok Netflix’in rakibi olarak düşünebileceğiniz bu TV platformu, Apple’a özel içerikleri kullanıcılarına sunuyor. Özel programlar, diziler ve filmlere Apple TV+ ile erişebiliyorsunuz. Abonelik sistemiyle çalışan Apple TV+, aylık ücretinin ödenmesiyle tüm içeriklerini size kullandırtıyor. Apple TV Plus henüz aktif değil ve şirketten yapılan açıklamaya göre sonbahar döneminde kullanıcılarla buluşacak. Muhtemelen iPhone 11 ve iPhone 11 Max ile birlikte Apple TV Plus’la ilgili son gelişmeyi birlikte göreceğiz.

Apple TV, konsol olarak düşünüldüğünde ücretli bir cihazdır. Bu cihazları Apple mağazalarından temin edebileceğiniz gibi, Apple bayilerinden de alma şansınız bulunuyor. Bu cihazları almadan Apple TV’den yararlanamazsınız. iPhone ve iPad üzerinden Apple TV servisine ulaşabilmek mümkün, ancak Apple TV’ler ile televizyonunu daha ‘akıllı’ bir hale getirir ve geniş bir film/dizi arşivine ulaşma şansınız olur.

Apple TV’yi televizyonunuza bağladıktan sonra içeriklere hızlıca ulaşabilirsiniz. Apple hesabınızla cihaza giriş yaptığınızda binlerce içeriğe erişim sağlayabiliyorsunuz. Ancak filmleri ya tamamen satın almanız gerekiyor ya da kiralama yoluna gitmeniz gerekiyor. Aksi halde yayınları takip edemiyorsunuz. Aynı zamanda App Store’a girerek pek çok uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. iTunes üzerinden indirdiğiniz, edindiğiniz filmlere ve müziklere Apple TV’den rahatça ulaşabilirsiniz.

Apple’ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu Apple TV Plus ise işin bir başka boyutu. Daha çok Netflix’in rakibi olarak düşünebileceğiniz bu TV platformu, Apple’a özel içerikleri kullanıcılarına sunuyor. Özel programlar, diziler ve filmlere Apple TV+ ile erişebiliyorsunuz. Abonelik sistemiyle çalışan Apple TV+, aylık ücretinin ödenmesiyle tüm içeriklerini size kullandırtıyor.

Apple TV Plus henüz aktif değil ve şirketten yapılan açıklamaya göre sonbahar döneminde kullanıcılarla buluşacak. Muhtemelen iPhone 11 ve iPhone 11 Max ile birlikte Apple TV Plus’la ilgili son gelişmeyi birlikte göreceğiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0