in

iOS 13 hangi cihazlara gelecek?

iOS 13, Apple’ın en yeni mobil işletim sistemi olacak. Eylül ayında iPhone 11, iPhone 11 Max ile birlikte duyurulması beklenen yeni iOS sürümü, beraberinde pek çok yeni özelliği de kullanıcılara sunacak. En bilinen özellik ise gece modu olacak; bu özellik ile karanlık temayı kullanabileceksiniz. Ancak iOS 13 her cihazla uyumlu çalışmayacak. İşte iOS 13 ile uyumlu çalışacak iPhone modelleri: – iPhone 6S – iPhone 6S Plus – iPhone 7 – iPhone 7 Plus – iPhone 8 – iPhone 8 Plus – iPhone X – iPhone XS – iPhone XS Max – iPhone XR iOS 13’ü ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebileceksiniz. iOS 13 uyumlu cihazlara göz atıldığında artık iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kapsam dışı bırakıldığı görülüyor.

iOS 13, Apple’ın en yeni mobil işletim sistemi olacak. Eylül ayında iPhone 11, iPhone 11 Max ile birlikte duyurulması beklenen yeni iOS sürümü, beraberinde pek çok yeni özelliği de kullanıcılara sunacak. En bilinen özellik ise gece modu olacak; bu özellik ile karanlık temayı kullanabileceksiniz.

Ancak iOS 13 her cihazla uyumlu çalışmayacak. İşte iOS 13 ile uyumlu çalışacak iPhone modelleri:

– iPhone 6S
– iPhone 6S Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone X
– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR

iOS 13’ü ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebileceksiniz. iOS 13 uyumlu cihazlara göz atıldığında artık iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kapsam dışı bırakıldığı görülüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0