in

Instagram arşiv nerede?

Instagram arşivinizi arıyor ama yerini bulamıyorsanız telaş etmeyin; zira Instagram yayınladığı her yeni güncelleme ile sadece uygulamaya yeni özellikler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda uygulamanın arayüzünde de bir dizi değişiklik yapıyor. Yani yerini ezbere bildiğiniz bazı tuşları yerinde görmezseniz şaşırmayın; mutlaka başka bir noktaya gitmiştir. Örneğin arşiv fotoğraflar. Instagram arşiv nerede sorusunun yanıtı yeni arayüzle şöyle: Öncelikle Instagram’ı telefonunuzdan açın ve ardından profil kısmına girin. Ardından Sol üst kısımdaki yatay üç çizgi simgesine dokunun. Karşınıza gelen seçeneklerde ilk sırada Arşiv bulunuyor olacak. Böylece arşive attığınız tüm fotoğraflara bu bölümden ulaşabiliyorsunuz. Daha önce arşiv tuşuna tek tuşla profil sayfasından ulaşmak mümkündü; ancak Instagram yaptığı arayüzü değişikliğiyle bu tuşu iç kısma çekti. İleride yayınlanacak güncelleme ile yine önemli değişiklikler görebiliriz.

Instagram arşivinizi arıyor ama yerini bulamıyorsanız telaş etmeyin; zira Instagram yayınladığı her yeni güncelleme ile sadece uygulamaya yeni özellikler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda uygulamanın arayüzünde de bir dizi değişiklik yapıyor. Yani yerini ezbere bildiğiniz bazı tuşları yerinde görmezseniz şaşırmayın; mutlaka başka bir noktaya gitmiştir. Örneğin arşiv fotoğraflar. Instagram arşiv nerede sorusunun yanıtı yeni arayüzle şöyle:

Öncelikle Instagram’ı telefonunuzdan açın ve ardından profil kısmına girin. Ardından Sol üst kısımdaki yatay üç çizgi simgesine dokunun. Karşınıza gelen seçeneklerde ilk sırada Arşiv bulunuyor olacak. Böylece arşive attığınız tüm fotoğraflara bu bölümden ulaşabiliyorsunuz.

Daha önce arşiv tuşuna tek tuşla profil sayfasından ulaşmak mümkündü; ancak Instagram yaptığı arayüzü değişikliğiyle bu tuşu iç kısma çekti. İleride yayınlanacak güncelleme ile yine önemli değişiklikler görebiliriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0