in

Lenovo Z6 geliyor! İşte çıkış tarihi ve özellikleri

Bilgisayar sektörünün önde gelen isimlerinden Lenovo, yeni akıllı telefonu ile piyasayı hareketlendireceğe benziyor. Bir süredir sızıntılarla gündemde yer bulan Lenovo Z6’nın şimdi de tanıtım tarihi belli oldu. Ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda Z6 modeli Snapdragon 730 işlemciden güç alacak. Bunun yanı sıra 6.39 inç büyüklüğünde OLED ekranla gelmesi beklenen cihaz, 4,000 mAh bataryadan beslenecek. Ekran kasa oranıyla dikkat çeken Lenovo Z6, damla çentikli tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Orta-üst segmente konumlandıralacak modelin resmi tanıtım tarihi ise 4 Temmuz olarak açıklandı. Bununla birlikte cihazın en merak edilen noktalarından fiyatını da öğrenmiş olacağız.

Bilgisayar sektörünün önde gelen isimlerinden Lenovo, yeni akıllı telefonu ile piyasayı hareketlendireceğe benziyor. Bir süredir sızıntılarla gündemde yer bulan Lenovo Z6’nın şimdi de tanıtım tarihi belli oldu.

Ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda Z6 modeli Snapdragon 730 işlemciden güç alacak. Bunun yanı sıra 6.39 inç büyüklüğünde OLED ekranla gelmesi beklenen cihaz, 4,000 mAh bataryadan beslenecek. Ekran kasa oranıyla dikkat çeken Lenovo Z6, damla çentikli tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Orta-üst segmente konumlandıralacak modelin resmi tanıtım tarihi ise 4 Temmuz olarak açıklandı. Bununla birlikte cihazın en merak edilen noktalarından fiyatını da öğrenmiş olacağız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0