in

Oyun cüzdanım güvenilir mi?

Oyun cüzdanım güvenilir mi sorusu bugünlerde pek çok oyun sever tarafından arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Son birkaç aydır artan PS4 oyun fiyatlarının ardından oyun severler en uygun fiyatlardan oynanabilecek oyunları satın almak istiyor. Uygun haftalardaki özel indirimleri, alışveriş sitelerindeki özel kampanyalar gibi seçenekleri değerlendiren vatandaşlar için oyun cüzdanım güvenilir mi? PS4 oyun fiyatları Oyun Cüzdanımda uygun mu? Oyun Cüzdanımdan alışveriş yapanlar neler diyor? İşte, merak edilenler…

Son dönemde İnstagramda ve diğer sosyal medya platformlarında sıkça denk gelinen Oyun Cüzdanım oyun severler tarafından merak ediliyor. Uygun fiyata oyun almak isteyenlerin araştırdığı Oyun Cüzdanım güvenilir mi? Oyun cüzdanımdan alışveriş yapanlar memnun mu? Oyun Cüzdanımdan online olarak alışverişler güvenilir mi? İşte, detaylar…

OYUN CÜZDANIM GÜVENİLİR Mİ?

Türkiye’de yeni çıkmış hemen hemen tüm oyunları en uygun fiyattan satmaya çalıştıklarını ifade eden Oyun cüzdanım yetkilileri bugünlerde çokça araştırılıyor.

2016’dan bugüne Türkiye’deki PS4 oyun fiyatlarının giderek artmasıyla birlikte uygun bütçeli vatandaşlar tarafından kolaylıkla satın alınabilmesi için satışlar yaptığı ifade edilen oyun cüzdanım güvenilir mi? Pek çok kişinin araştırdığı oyun sitesi hakkında yapılan yorumlar neler? İşte, o yorumlar;

“Ben FIFA 20 PS4 oyunu aldım şu an sorun yokta ilşallah ilerdede olmaz. Güvenilir şimdilik.”

“Hala oynayan varsa cok sansli sattiklari oyunlar 2. haftasinda kilitleniyor tatli dille tum musterilerine ayni yalani “halledeceğiz efendim” soyleyip kayiplara karisiyorlar. Tecrubeyle sabit illegal yolla sakiz bile alinmayacagini ogrenmis olduk. Su zor donemde ekonomik yonden alalim dedik ilk ve sondur. Alacak kisilerede tavsiyemiz olur.”

“Ben hem Dark Souls hem de The Last of Us Part II oyunlarını oyuncüzdanımdan aldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Gayet güvenilir bir site ve emin olmadığım konularda bana yardımcı oldular. Tavsiye ederim.”

“Daha demin satın aldığım oyunu indirdim ilgilerinden dolayı oyun cüzdanıma teşekkür ederim rahat bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz”

“Ödemeyi yaptıktan 1-2 saat sonra sorunsuz bir şekilde oyunu indirebildim çok ilgililer teşekkürler”

“Bende biraz önce last of us satın aldım yanında 5 oyun birden hediye geldi hepsi güncel oyunlar piyasa değeri 500 tl ye yakın belki de daha fazla nasıl sistem anlamadım ama oyun oynayanlar için çok ekonomik yöntem. Tavsiye ederim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir