in

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Emine kimdir, kaç yaşında, nereli?

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Emine kimdir? sorusu izleyiciler tarafından arama motorları üzerinden araştırılmaya başlandı. Haftanın ikinci gününde yarışan Emine güzelliği ve düzgün fiziği ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Kanal D’nin yeni formatı olan Zahide Yetiş’le Gelin Görün gündüz kuşağında hafta içi her gün izleyicileriyle buluşuyor. Sunuculuğunu ekranların sevilen yüzü Zahide Yetiş’in üstlendiği programda her hafta kaynanalar ve gelinler takım olarak yarışıyor. Moda konusunda kendine ve zevkine güvenen kayınvalideler ile hamarat gelinlerin yarıştığı programda haftanın finalinde en çok puan toplayan ikili 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Peki, Zahide Yetiş’le Gelin Görün Emine kimdir? İşte, haftanın ikinci gelin yarışmacısı Emine hakkında bilgiler!

Zahide Yetiş’le Gelin Görün yarışmacısı Emine kaç yaşında? sorusu programı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Haftanın ikinci gününde yarışan Emine öz güvenli halleriyle dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Ekranların kısa sürede popüler hale gelen Zahide Yetiş’le Gelin Görün hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yarışmanın çok beğenilen gelin yarışmacısı Zahide Yetiş’le Gelin Görün Emine nereli? sorusu da kısa sürede en çok merak edilen sorulardan biri oldu. İşte, ilk gün yarışmacısı Gelin Görün Emine hakkında merak edilenler!

GELİN GÖRÜN EMİNE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Gelin Görün programının ikinci gününde yarışan Emine 23 yaşında ve Antalya’da yaşıyor. Aslen Konya’lı olan Emine kendine çok güvenli ve on parmağında on marifet olduğunu söylüyor. Düzgün fiziği ile de Zahide Yetiş’in beğenisini kazanan Emine’nin bel ölçüsünün 60 olması ise dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir