in

Perfume Point güvenilir mi?

Perfume Point güvenilir mi sorusu bugünlerde mağazadan parfüm siparişi vermek isteyenler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Pek çok kişinin internet üzerinden verdiği ve çokça kullandığı parfüm mağazası Perfume Point güvenilir mi? Perfume Point mağazasından sipariş verenler memnun kalıyor mu? Perfume Point mağazası siparişlerinin uygun şekilde teslim ediyor mu? İşte, merak edilen tüm bilgiler…

2011 yılından bu yana dünyaca ünlü parfüm marka ürünlerini müşterilerine uygun fiyatla verdiği ifade edilen PErfume Point bugünlerde sıkça araştırılıyor. Pİnternet şubesine ek olarak; İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Antakya, Bodrum, Kocaeli, Yalova, ve Antalya’da toplam 20’den fazla mağazada hizmet vermekte olan Perfume Point güvenilir mi? İnternetten sipariş veren kullanıcılar ürünlerinden memnun mu? Perfume Point mağazalarında alışveriş yapanlar ne yorumlar yapıyor? İşte, detaylar…

PERFUME POİNT GÜVENİLİR Mİ?

2011 yılından bu yana Ürün yelpazesi hızla büyüyen Perfume Point 6.000 ‘in üzerinde ürün ve Lacoste, Diesel, Dolce Gabbana, DKNY, Christian Dior, Burberry, Calvin Klein, Carolina Herrera, Clinique, Lancome, Estee Lauder ve yüzlerce markanın 6.000’den fazla ürünü Perfume Point’te yer almaktadır.

Peki, Perfume Point mağazaları güvenilir mi? Vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan Perfume Point mağazasından alışveriş yapanlar neler diyor? İşte, yorumlar;

“Morhipo sitesinden Perfume Point şirketinin yolladığı parfümden aldım. Fakat bende bulunan orijinal olan kutu ve içerik ile kıyasladığımda sahte olduğunu gördüm. Gerekli yerlere başvuru yapacağım. Üstelik piyasa fiyatına çok yakın bir fiyata aldım. Bir daha bu siteyi kullanmayacağım veya ürünlerini almayacağım”.

“Temmuz 2020 tarihinde Kocaeli 41 burada AVM’de bulunan Perfume Point mağazasından Tom Ford Black Orchid parfüm aldım kullanmaya başladığım zaman parfümün kokusuz olduğunu kesinlikle sahte olduğunu gördüm. Ertesi gün aldığım mağazaya geri döndüm parfümü sahte olduğunu hiç korkmadığını iade almalarını söyledim onlarınsa bana verdiği cevap açma saydınız alırdık açtığınız için hiçbir şey yapamayız pardon da ben açmadan bir parfümün sahte olup olmadığını nasıl anlayacağım ki. Bu parfümü 4- 5 yıldır sürekli kullanıyorum daha önce başka yerlerden aldığımda hiç böyle bir sıkıntı yoktu ilk defa buradan alışveriş yapmıştım ve bana sahte parfümü orijinal diyerek orijinal fiyatına sattılar. Hiçbir şekilde bana yardımcı olunmadı ilk fırsatta konuyu adli makamlara taşıyacağım.”

“Her yerde 701 tl olan parfümü 480’e satabiliyorlarsa, o parfüm ya sahtedir ya da tarihi geçmiş ve kokusunu kaybetmiştir. Hele dolar ve euro böyle yükselirken. Dikkat!”

“Parfümler orijinal, sıkıntı yok ama raf ömürleri geçmiş. Dükkanlarındaki kutulardan batch kontrolü yapıyorum; üretimler en erken 36 ay öncesi gözüküyor. Alıp almama kararı sizin.”

“Cadde mağazasında %70 indirim olan parfüm dükkânı. Orijinal midir aldıktan sonra satışçıların sırıtmasından işkillendim ama geçmiş olsun. Orijinalse ciddi indirimli satış yapan yerdir.”

“Sikayetvar.com’a yapılan “sahte parfüm” şikayetlerinde başı çeken firma.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir