in

PUBG 19. sezon ne zaman bitiyor?

Son zamanlarda PUBG’nin 20. sezonuna olan büyük bir ilgi bulunuyor. Oyunu oynamayı bırakan birçok oyuncunun bile bu sezonuyla birlikte tekrar döneceği düşünülüyor. Hal böyle olunca insanlar 19. sezonun ne zaman biteceğini de merak ediyor. İşte 19. sezonun biteceği tarih.

Mobil oyun dünyası günden güne daha da büyüyor. Birçok telefon firması oyun oynayan insanlar için telefonlarını tekrardan dizayn etmeye başladı. Hatta telefonlarda bir trend olan 60 HZ görüntü yenileme hızı artık 90 HZ olarak değiştiriliyor.

Yeni telefonların birçoğunda 90 HZ görüntü yenileme hızı bulunuyor. Şüphesiz mobil oyunların bu denli büyümesindeki en büyük etken ise PUBG Mobile’dır. Birçok kişi tarafından oynana oyun dünyada resmen mobil oyun oynamayı en üst çıtaya çıkardı. PUBG zaten PC tarafında da farklı boyutlara taşımıştı.

Hal böyle olunca oyunun yeni sezonları ve sezon bitiş tarihleri insanlar tarafından oldukça çok merak ediliyor. Bunun en büyük nedeni ise insanların sezon sonlarında hediyeler kazanması ve sıralama sisteminde nerede olduğunu belirlemesi. Bu yüzden birçok insan sezon sonlarını çok fazla merak ediyor. Henüz 19. sezonda olan PUBG Mobile 20. sezona geçmeye hazırlanıyor.

Bu yüzden birçok kişi tarafından 19. sezonun ne zaman biteceği oldukça çok merak ediliyor. 17 Mayıs tarihinde başlayan sezon 13 Temmuz tarihinde tamamen sona erecek ve yeni sezon başlayacak. Yeni sezonla birlikte birçok yeni harita ve silah oyuna eklenecek. Yeni harita için PUBG Mobile’ı bırakan birçok oyuncu tekrardan dönecek gibi duruyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0